Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sirhat azert nagyon, rendesen...

Sirhat azert nagyon, rendesen mert melege van vagy fazik?

Figyelt kérdés
Tehat mintha baja lenne, ehes vagy fajdalom vagy ilyesmi. Lehetseges hogy csak ennyi a baja? Ettol szoktak igy sirni a babak?
2016. máj. 30. 19:38
 1/7 A kérdező kommentje:
10 honapos
2016. máj. 30. 19:42
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve felsírhat-e nagyon azért. Mert aztán kézben megnyugszik.
2016. máj. 30. 19:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, álmából... összeszedtem mindent.
2016. máj. 30. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém sírva kel fel. Mióta meleg van nálunk a hálózsák sok, vékony pléddel betakarom de lerugta magáról mire elalszik majd 1-2 óra alvás után ordítva ébredt, betakartam és aludt tovább reggelig. Mondjuk 2 ilyen este után bementem hozzá betakarni mikor már rendesen elaludt és nem is kelt arra, hogy fázik.

Ja amikor kiderült, hogy sok a hálózsák akkor is ordítva kelt fel, hogy melege van. Amint kicsomagoltam meg is nyugodott rögtön, egyébként tényleg le volt izzadva, aztán a plédes esetnél tényleg hűvös volt a tarkója.

2016. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő egyébként 8 hónapos.
2016. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erdekes. Koszi!
2016. máj. 30. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet mivel máshogy nem tudja jelezni.

De lehet akár fájdalom is.

2016. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!