Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisfiam napközben...

2 hónapos kisfiam napközben alig alszik. Miért?

Figyelt kérdés
Az éjszakát végig alussza este 10-reggel 6-ig. Napközben viszont nem alszik csak 10-20 percet. Elalszik lerakom és kinyitja a szemét és nézelődik. Biztos h a fény az oka a szobában mert ha sötét van elalszik rögtön. Mit csináljak?

2016. máj. 31. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Babakocsiban sem alszik séta közben, vagy csak egy helyben a szabadban?
2016. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha ennyit aludna éjszaka egyben. De ha sötétben alszik sötétíts be mikor álmos nap közben.
2016. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mienk is ennyit alszik ejjel, 2,5 honapos. Napkozben nagyreszt nezelodik, "jatszik", delelott van egy hosszabb alvas (ket etetes kozott, 3,5 ora). Amugy delutan babakocsiban is nezelodik, neha lehunyja rovid idokre a szemet. Most mar erdekli a vilag, ne aggodj. A mienk hordozoban mondjuk barmikor azonnal elalszik, de nem szeretjuk mar, nagyon meleg hozza az ido. Kendoben nem alszik a tietek? Ha a ferjed vinne esetleg? Nagyobb, laposabb mellkasa van.
2016. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg besötétítek a babának mert amúgy nem aludna. Igen valahogy 2-3 hónaposan kezdtem én is mikor hasonló gondok voltak. Így 30-40 percet már aludt néha.
2016. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Babakocsiban alszik meg ugye útközben a kocsiban is. Ma kipróbáltam napközben besötitettem és aludt 3 órát. Köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 1. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!