Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 háonaps kislányomat befujha...

10 háonaps kislányomat befujhatom azzal a naptejjel ami nekünk van vagy inkább vegyek neki külön?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 13:22
 1/7 A kérdező kommentje:
hónapos
2016. máj. 31. 13:23
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen vegyél neki babának valott más az összetétele mint a felnötté. A baba böre érzékenyebb mint a felnötté.
2016. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen minőségi naptejjel érdemes a babát kenni. Ez sajnos nem azon múlik, hogy rá van-e írva hogy Baby. Legalább 30-as faktorú legyen, és lehetőleg ne kémiai hanem fizikai védelemmel védjen (azok a naptejek ilyenek, amik nem szívódnak be azonnal, hanem fehér réteg marad a bőrön bekenés után).

Az interneten léteznek oldalak, ahol részletesen le van írva, hogy melyik összetevő milyen, és melyik naptejben pontosan mi van, de idén még nem kerestem ki :)

2016. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én mindenképpen vennék külön babának való naptejet, de ha sürgős és csak ez van vagy semmi, akkor inkább fújd be ezzel.
2016. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkepp vegyel kulon neki
2016. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézd meg van-e külön, ami jó a babának és hogy milyen erősségű mi az összetétele
2016. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta naptejet használsz?
2016. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!