Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett a babámmal?

Mi történhetett a babámmal?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra a 8 hónapos kislányom megváltozott.

A fürdést eddig imádta most végig üvölti, lefekvésnél be tettem a kiságyba és szépen el aludt magától most viszont ordít ha otthagyom ha ott vagyok akkor is. Szó szerinti álomba ordítja magát

Nem tudom hogy van e összefüggès de kb egy hete kezdett el felülni magától és 2 napja mászik. Na a kiságyba is ezt csinálja és ott már fel is húzza magát és nem tudom miért elkezd sírni mikor talpon van lehet megijed vagy nem tudom. Ilyenkor visszafektetem de minden kezdődik előröl pedig látszik rajta hogy álmos alig bírja nyitva tartani a szemeit, de állandóan menne.

Szerintetek vissza fog térni minden3a régi kerékvágásba?


2016. jún. 1. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Foga nem jön?
2016. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! az én kisfiamnak is megváltozat a szokásai ahogy elkezdett mászni, ez oriasi valtozas naluk!
2016. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
esetleg szeparációs szorongás?
2016. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nalunk is ugyen ez az helyzet az alvassal!:( szinten 8 honapos. Igaz meg caak kuszik es 4kezlabazik de maszni meg nem maszik csak probalkozik de ezt almaban is ami mindig sirasba torkollik!:( hiaba van racsvedo, hol a laba szorul ki, hol koppan a feje stb... Ilyenkor magam melle veszem mert jobban alszunk! Valoszinu ez a mozgasfejlodes nagyon bezavar naluk es ott van meg a fogzas, szeparacios szorongas stb! Tuti elobb utobb helyre all a rend csak turelmesnek kell lenni! ;)

Mi most jutottunk el oda, hogy 4. napja ataludja az ejszakat!

2016. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De 4 foga is jön egyszerre de csak fürdésnél és a kiságyba van ez. Nem hinném hogy a foga miatt lenne meg amúgy is kenem neki géllel.

Szeparaciós szorongás az nem 6hó körül van? Én is gondoltam rá hogy most jöhet ki nála mert félévesen nem tapasztaltam semmi változást a viselkedésén. Lehetséges?

2016. jún. 1. 10:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen utolsó válaszoló hejesbitenék ő is kúszik nem mászik, de nem a hagyományos módon hanem rendesen négykézláb nem hason. És Dettó ugyan ez van nálunk is alvásnál,ha hagynám ülve aludna az éjszaka közepén.
2016. jún. 1. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!