Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a kislányom, amint...

Miért sír a kislányom, amint leteszem a pelenkázóra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom 14-én lesz 4 hónapos. Sajnos nem tudtuk megoldani, hogy a pelenkázó és a kiságy egy szobában legyen. A pici velünk alszik egy szobában. Hajnalban muszáj kicserélnem a pelenkáját, mert sokat pisil az éjjel. Így átviszem a másik szobába, kis fényt csinálok (kis lámpa, de letakarom egy textil pelussal, hogy ne legyen erős fény) és amint leteszem abban a pillanatban elkezd sírni. 1 hónapja van ez és nem tudom megfejteni az okot. Nappal ha leteszem oda, semmi gond, nem sír. Mindig ott teszem tisztába és azelőtt nem volt ilyen eset. Gondoltam arra is, hogy kislányomnak az arcán van bőrgyógyászati problémája, mindennap krémmel kell kenni, és azt is a pelenkázón csinálom. Nagyon rossz, mert a krémezéskor gyakran előfordul, hogy sír. Valamikor viszont végig kuncogja a dolgot. Szóval ezt az okot kizárnám, mert 2 hónapos korától kell kezelni neki és akkor nem volt ez. Egyébként a pelenkázón is szoktunk játszani, gügyögni, énekelek neki. Negatív hozzászólásokat nem kérek! Köszönöm a segítséget!
2016. jún. 2. 03:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy hajnalban egyszer felkel enni és mielőtt megetetném, akkor tisztába teszem.
2016. jún. 2. 04:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt probaltad, hogy meg cseréled a sorrendet?

Az enyeim ha éhesek, semmi türelmük....


Esetleg ez is lehet a gond

2016. jún. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem bukós a babám mégse tartott sokáig, hogy evés előtt cserélem a pelust. Nappal nem volt olyan gáz de éjjel amikor eleve enni kelt fel meg x órája nem evett nagyon nem tetszett neki, hogy evés helyett pelust kap.

Nagyon tele van a pelenka egyébként?

2016. jún. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a sorrend változtatást, hátha az a baj. Volt olyan, hogy hajnalban nem cseréltem neki pelenkát, de akkor átázott a ruhája. Köszönöm a segítséget!
2016. jún. 2. 06:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan a pelenkázó ott van az ágy mellett, mégis amikor éjjel pelenkát kell cserélni, akkor az esetek nagy többségében az ágyban cserélünk extra gyorsan pelenkát. Nem cipelném másik szobába át emiatt. Másrészt ne teríts a lámpára pelenkát, mert elég ha egyszer megfeledkezel róla és ki tud gyulladni, aminek nagyon csúnya vége lehet. Szerintem azért sír, mert megijed, összezavarodik, hogy ő aludna, de átcipeled egy világos másik szobába.
2016. jún. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy ledcsíkos a lámpa. Köszönöm a választ!
2016. jún. 2. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:
még az is lehet, hogy hideg a pelenkázó? alvás közben megnő a testhőmérséklet, és ha kiveszed a jól felmelegített helyéről, lehet hogy hirtelen hidegnek találja a pelenkázót.
2016. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!