Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti reggel, ahogy ébred a...

Ti reggel, ahogy ébred a gyerek, egyszerre kicserélitek a pelenkát vagy előbb eszik és utána?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előbb eszik. Nem szokott olyan sok lenni benne reggelre hogy ne bìrnà ki (4 hónapos)
2016. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Babakorában igyekeztem volna valami szabályszerűséget tartani. Mivel feltűbt hogy szoptatás közben nyugtalan, ha tele a pelus, de olyan szinten, hogy enni sem tud, akkor meg a sírás van csak belőle, szigoruan áttettem a cserét az etetés elé hiába volt hatalmas sírás.

Azota utánaolvastam hogy az evéssel indul meg az emésztés, bélmozgások, szeles is lehet szóval nem a tele pelustol nyugtalan...

Ha ezt tudom hamarabb, nem kinzom az etetés előtti cserével, miközben farkaséhes.

Nagyon megmaradtak ezek a pillanatok, nagyon bánom de visszamenni már nem tudok az időben.


Szóval nem is csak ebben, de szinte minden helyzetben rugalmasnak kell maradni, hiába hogy mindenhol azt írják legyünk következetesek, a gyermek igényeit is igenis szem előtt kell tartani.

2016. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy be van-e kakilva, meg hogy mennyire van reggel, mert ha reggel 6-7kor kel, akkor biztosra tudom, h 10 perc mulva elalszik cicin, ugyhogy inkabb elotte kicserelem :) de en nagyon szerencses vagyok, mert a pelenkazon a legboldogabb a babam 😄

Amugy ha mar 7-8 ora van, akkor elobb kajo, utana pelus + oltozes

2016. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7-kor kel, fel 8-ig odajon hozzank visszaszundizni. Aztan peluscsere, kozben a masik szulo kajat keszit es etetjuk. Mindig van peluscsere etetes elott, de o nem szokott sirni a kajaert, csendben elvan (3,5-4 orankent eszik, elegedett ezzel). 3 honapos baba
2016. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Közben.

Reggel 9fele ébred, kijön a szobájából elkészítjük a tejitalt s vagy a nappaliba mese közben megeszi s ott pelusozok vagy vissza a szobájába és ott. Tehát ő szépen megissza míg én rucit xserélek és pelust:) elég régóta megy így.

Amikor pici volt akkor elötte cseréltem mértem etettem mértem. Mikor már nem volt anyatejes akkor utána, kaja után mert ébredés után türelmetlen volt, éhes volt de a xumis üveget nem tudta még úgy tartani. Most ugye már ő fogja így kb egyszerre letudva a 2;)

2016. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
En mindig reggeli utan cserelem, 12 orat siman kibir a Pampers. Persze ha kakis az mas.
2016. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én felkelés után egyből kicserélem, akkor is, ha alig van benne pisi. Ugyanis egész este abban a levegőtlen csomagban fekszik, beleizzad, bepállik. Jó neki a reggeli friss levegő.
2016. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Evés után. Az első hónapokban előtte cseréltem mert bukós majd valahogy olvastam egy jót, hogy amennyit egész nap bukik már ugyan mindegy, ha egy kicsit pelenkázás közben is bukik. (Mondjuk nem is szokott csak néha próbálom.) Azóta nem kínzom azzal, hogy végig kell ordítania a pelenkázást.
2016. jún. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyből. Újszülött kora óta így van. Egyrészt durván refluxos, számít a mennyiség, hogy mi marad bent (gyarapodási gond is volt), másrészt a premium care se bírt nálunk soha 12 órát. Ha nem is ázott át, befelé már eresztett (x óra után kis nyomásra is visszaengedte a pisit). A libero és a saját márkások ugyanígy.

Az hogy sokszor kaja közben rottyantott, nem zavart. Plusz egy pelenka nem vág földhöz. A tiszta pelenkában egyébként is jobban megmarad a cucc, mintha a már telepisiltbe tojna, utóbbival nagyobb az esély, hogy utat talál kifele.

2016. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felkelés után egyből cserélem a pelusát
2016. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!