Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet valaki ennyire buta?

Hogy lehet valaki ennyire buta?

Figyelt kérdés
Az anya a 3 napos babáját ülteti a lábánál fogja nem a karjába. Legszivesebben szóltak volna de amilyen hisztis inkább vissza fogtam magam remélve hogy az anyja is megkapta a képet és rá fog szólni. 30 éves és van egy 9eves gyereke
2016. jún. 3. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mi van?
2016. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szàmomra is érthetetlen amit írtàl
2016. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az idegtől nem látok.3napja született a pici baba. Anyukája ül lábán ül a gyerek anya pedig a lábát fogja. Nem a karjába. Nem szóltam mert apa rokona vagyok úgyhogy remélem a mama is megkapta a képet aki szól majd neki hogy úgy ne tartsa au újszülöt babát
2016. jún. 3. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem:

A facen körbejár egy kép hogy vki pár napos babát ültet es ahelyett hogy a hátát támasztaná a lábát fogja, kerdező nem szol az anyának/ra mert ugy gondolja ugy is meglátja hogy mindenki az ő képén borul ki és rájön magátol hol a hiba.


Nos.az ilyen sötet emberek ha a sajat hibájukkal szembesülnek sem szokott leesni nekik a tantusz csak jelzem.

2016. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rokonom de őrült egy nő csak kizárólag neki lehet igaza az a jó amit tesz illetve mond
2016. jún. 3. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
De egy 3 napos baba egyáltalán hogy tud ebben a pozícióban megmaradni ha csak a lábát fogják? Nyeklik-nyaklik még, nem dől el? :O Milyen közeli rokon vagy? Lehet hogy ebben az esetben szólnék, pedig nem vagyok beleszólós típus, de nem bírnám ki, nehogy baja legyen a picinek. Ha mást nem az apukának ha az ő rokona vagy, és valahogy finoman, nem kioktatóan.
2016. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem làtom magam előtt a képet ìgy leìràs alapjàn. Szóval ez ìgy nem eldönthető.


Pl ha anyuka hàtradől,baba hàta a hasàn/ mellén tàmasztva miközben oldalt a keze tartja és úgy fogja lent a baba làbàt,attól nem lesz baja.

Ha konkrétan ülteti az baj. Mondjuk egy fényképről meg nem lehet megmondani,hogy óràkig volt úgy vagy csak a kép miatt.


(Aki azt ìrta,hogy nyeklik nyuklik a baba:fiam pl születése utàn,màr a kórhàzban tartotta magàt. Nagyon erős izomzata van. Természetesen nem minden baba ilyen erős,de nem is mindegyik "rongybaba".)

2016. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát ülésben egy 3 napos baba sem tartja meg magát az tuti.
2016. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
De mi a kérdés? Sok az ilyen ostoba ember. Meg az olyan is, aki folyamatosan bele akar szólni mások dolgába.
2016. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, ő lehet, hogy buta, de az biztos, hogy te funkcionális analfabéta vagy!

5x olvastam el, amit írtál, de fogalmam sincs, miről akar szólni...


Egyébként neked mi közöd hozzá, hogy más hogy tartja a gyerekét? Amíg nem veszélyes a picire nézve, és/vagy nem a te gyereked, minek u.atsz bele?!


Mellesleg egy három napos babának semmi baja nem lesz, ha félig az anyjára dőlve FEKSZIK!, aki a lábát fogja.

2016. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!