Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babamérleget érdemes...

Milyen babamérleget érdemes venni? Digitális is tolósúlyos közül. Pontosság ugyanaz.

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Én sosem vettem mérleget.

Egy babám volt, amelyik alacsony súllyal született, akkor egy hónapra kölcsön kértem egyet.

Csak stresszeli az embert, felesleges, az orvos meg havonta úgyis megméri, akkor szépen látszik a súlyfejlődés.

Ha gond van, akkor kell egyet beszerezni.

2016. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb baba azt a pár másodpercet se bírja rúgkapálás nélkül kibírni, amíg a digitális megméri a súlyát.

Ezek után tudod ki szarakodna a tolósúlyossal...

2016. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tefal digitális mérleget kaptam, magamtól nem jutott eszembe hogy kéne, de eléggé függőséget okoz.

Most próbálok leszokni, hosszabb utak előtt még mérem mennyit evett, 4 hónaposan már nagyon mozog.

Heti súlyméréshez inkább digitálisat vennék, de szerintem egyik se 100% pontos. Ha ugrál a szám (és a gyerek) újramérem, tök mást mutat, fordítva teszem rá szintén más.. iránymutatásnak jó.

2016. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet. Felesleges stresszelni magad vele, ha nem koraszulott, vagy mas baja sincs.

Ugyis latod, ha hizik.

2016. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Mi először digit vettünk de baromi pontatlanok, aztán átálltunk a tolósúlyosra ami ezerszer jobb.
2016. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyenre szavazok. Első gyereknél béreltünk, mert mindenki a gyerek súlyával szekált. Totál felesleges stresszforrás. Másodiknál nincs, nyugi van :-)
2016. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van. Sajnos én is sokat stresszeltem a mérleg miatt. Ne ess bele te is.
2016. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk szüleimtől mommert digitális mérleget. Én örültem, hogy van. Az első hetekben mindenki azzal streszelt mikor sírt a babám, vagy mikor 3 óra hosszát szopizott hogy biztos van e tejem. Főleg, hogy császáros baba volt és a kórházban 2 napig tápszerezték, amit én önkényesen elhagytam. Arra rájöttem nem érdemes minden szopizás után mérni, hanem elég hetente is, de nagyon jó hogy volt mérlegem! Megnyugtatott! Most már csak kíváncsiságból méregetjük hetente a babánkat. :)
2016. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kaptam kölcsön de 2 hónap után visza adtam. Bele örülsz a sok méricskélé, hogy na most kevesebbet evett meg belealszik s stb áhh

Én utána csak minden hónap első napján meg mértem és kész,láttam szépen hízik nem idegeskedtem utánna többet.

2016. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!