Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ez a bébiétel? Dobjam...

Milyen ez a bébiétel? Dobjam a kukába? Vagy a címke rossz?

Figyelt kérdés

Vettem a DM-be dobozos Kecskeméti bébiételt a kislányomnak, őszibarack ízben. Ugye úgy be volt csomagolva, hogy nem láttam hogy néznek ki, csak a dobozán annyi volt, hogy összetevők, illetve meddig jó. Még jó egy darabig, de amint itthon kinyitottam az első üveg bébiételt, rögtön gyanús volt. Milyen ez? Egyszerűen nem értem, vagy rossz címkét raktak rá? Nem büdös, de olyan nem szokványos bébiétel szaga van.

[link]



2016. jún. 4. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Hűűűha, szoktam ilyet venni, de az nagyon nem így néz ki...

Ezt az egyet vetted? Vidd vissza, ha van még.

2016. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát a bébiéleteknek eleve van általában szaga. Sok kifejezetten büdös.

Kóstold meg, ha olyan az íze, mint szokott lenni, akkor biztosan jó. Főleg, ha nem járt még le és kinyitáskor is hallottad a pukkanást.

2016. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy étel gyanús akkor soha nem adom oda a gyerekemnek. Még én sem eszem meg. Egyébként fura, hogy ilyen fehér. Úgy emlékszem, hogy narancssárga volt, bár már 3 éve vettem ilyet utoljára.
2016. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a kupak nem volt benyomhato,akkor elvileg jonak kell lennie. Az oszibarackos bebieteleknek tenyleg fura szaguk van, a fiam nem is nagyon szereti. Viszont a kepen fehernek latszik az uveg tartalma, ami eleg furcsa. Hasonlitsd ossze egy neten talalhato keppel, amin ez a fajta bebietel van. Meg kostold meg. De siman lehet, hogy semmi baja.
2016. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szörnyű az íze! Nem győzök rá inni. A férjem leszaladt a többi bébiétellel (4 darab van benne, így hármat vitt) a DM-be, és kérdezte hogy visszaveszik e a többit, mert rossz az ízük. Visszavették, darabonként eladják. Visszakaptuk az árát is. Többet dobozosat nem veszek inkább. A kislányom 14 hónapos, így neki már inkább veszek 12 hó felettit, de ezt a barackosat nagyon szerette. A két kicsi lányom még csak 1 hetesek, tehát ők szopiznak.
2016. jún. 4. 13:07
 6/10 anonim ***** válasza:

14 hónaposnak már adjál friss gyümölcsöt, itt a szezon, nem érdemes bébiételezni, ha a pépeshez van szokva, leturmixolod és kész.

(Bár gondolom két egyhetes mellett ez nehéz, de a férjed is meg tudja csinálni...)

2016. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól tettétek, hogy visszavittétek. Mi is vettünk annak idején ilyet a kisfiunknak, de az nem így nézett ki.

Én sem adtam volna oda a helyedben.

2016. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat! Végül vettünk almát a gyümölcsárusnál, aztán almapürét evett a lányom. Tényleg nehéz két egyhetes mellett, ráadásként a férjem a tetőn munkálkodik pár munkással, mert volt jégeső, és itt ott beesett a padlásra (ugye lakórész felett az van) a jég, mert betörte valahogy a tetőt. Anyósom, anyám messze lakik, így tényleg mindent nekem kell csinálnom a kicsik körül.
2016. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdező vagyok, csak egy másik felhasználóról #előzővok
2016. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, én voltam az előző, de most végre itt vagyok a rendes felhasználómon, mégegyszer köszi a válaszokat!
2016. jún. 5. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!