Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lánykám 7 hónapos lesz négy...

Lánykám 7 hónapos lesz négy nap múlva. Több mint 9 kiló. Tápszeres baba. Normális ez a súly?

Figyelt kérdés

Mit csináljak vele hogy fejlesszem azon túl,hogy szabadon leteszem a földre?

A súly normális?

Tápszeres baba, már adjuk neki a szilárd kaját, de ti hogy csináltátok? Javaslat?

Még nincs foga. Gáz?



2016. jún. 6. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hónaposan volt 9 kg és 72 cm. Hurkás volt az biztos, de tökéletes mozgásfejlődésű gyerek volt akkor is és utána is. Én nem fejlesztettem azon kívül, hogy hagytam játszani és magától megtanulni a mozgásformákat. Az első foga a fiamnak 7 hónaposan jött ki. Nincs semmi gond a gyerekeddel, a hízás is le fog lassulni, ahogy igazán elkezd mozogni. Az én fiam már 4 éves, mostanában inkább vékonynak mondják.
2016. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyivel szuletett?

Miket csinal mar?

Foga majd lesz! Nem gaz ha hincs!;)

2016. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Viszonyítás kérdése. Pl.: 60 centihez nyilván nem ez a legideálisabb súly.

A fog nem kívánságműsor. Lesz, amikor lesz.

2016. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"50" centivel és 3370 született.

Most olyan 68-70 cm és 9 kiló a kis pockom :)


Babykompot javasoltok?

2016. jún. 6. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1, vagyok. Kompot semmiképpen ne vegyél. Nemhogy hasznos, de káros.
2016. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A fog nem gáz, ahogy a súlya sem. A babykomp nem jó, mert ál biztonságérzetet ad a gyereknek. Megtartja, és azért nem esik el, nem kell különösebben erőlködnie, egyensúlyoznia, csak van benne.


Ha bármiben bizonytalan vagy, olvass, halgass szakmai cikkeket:

kismamablog.hu

szulokkezikonyve.hu

2016. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mibol mennyit es hanyszor eszik?
2016. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tápi 210 napi 3-4 és pépes kaja vagy üveges napi 1x plusz viz vagy bio gyümölcslé
2016. jún. 6. 20:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Vegul is normalis mennyisegu kajcsit eszik. Ezek szerint ilyen kis pufok, de jol mondjak, hgy ha beindul a mozgasban majd lesz olyan is, hogy semennyit se hizik!

A bebikomp felejtos, tobb orszagban mar betiltottak ugy hallottam. Jol csinalod, tedd ke a foldre es majd magatol felfedezi a vilagot!:)

2016. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az en fiam a napokban lesz 9honapos....csak leraktam a szonyegre jatszani es a jarokaba ami hálós es tud kapaszkodni...eloszor ott jott ra hogy fel lehet allni,majd a napokban mar a kanapenal is felall

7honapos es meg 3-4szer kap tapszert?

Nekem azt mondtak 6honaposan kezdjem a hozzataplalast fokozatosan,eloszor tejpep az uzsonna idoben tapi helyett aztan gyumolcsok tizorai tapszer helyett utana ebedidoben a zoldsegek pepesitve,es csak reggel este tapszer,napkozben es eves utan annyi viz amennyit igenyel,az enyem rengeteg vizet iszik napkozben!

2016. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!