Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után káros, ha a...

Mennyi idő után káros, ha a babám nem kakil?

Figyelt kérdés

3 hós. Anyatejes. És tudom, hogy az anyatejes babáknál van, hogy egy hétig nincs is.

Neki vagy 3-4 napja nem volt. Pukizni pukizik, a hasa nem fáj.

De kb. mennyi az az idő mikor már baj h nem kakil?



2016. jún. 6. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz az én gyerekem anyatej + tápszeres (napi 1x kap tápot). Kb egy hónapig csinálta azt h heti egy, max két alkalommal kakilt, doki adott rá gyógyszert. Csak anyatejeseknél elvileg az egy hét is normális kaki nélkül.
2016. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azon a véleményen vagyok, hogy addig normális, amíg nem zavarja. Annyira eltérő melyik baba milyen gyakran kakil, nálunk a 3 nap szünet éjszakai nemalvással végződne (volt már 2. nap éjjelén is az, hogy óránként felsírt) de volt mikor 3. nap kakilt magától és nem panaszkodott, az valahogy normális volt, más babánál meg sokkal több is rendben van. Úgy szoktam, hogy ha sok kimarad magához képest és elkezd a hasára panaszkodni (nem hasfájós egyébként) akkor jön a segítség (lázmérő), szerencsére nagyon ritkán fordul elő, talán 2x az eddigi 8 hónap alatt..
2016. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagyobbnál 11nap volt a rekord, a kicsinél 8 nap eddig. Az otrvos szerint nincs gond, mert anyatejesek. Azért pár nap után zavarta őket. A korábbi védőnőnk kamillateát javasolt, bélmozgató hatású.
2016. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!