Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo másolat hintákkal...

Adamo másolat hintákkal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Felénk is csinálnak (de ahogy látom sok helyen) olyan hintákat, mint az Adamo. Szépek, így ránézésre nincs túl nagy különbség és olcsóbbak is nyilván. Tapasztalat ezekkel kapcsolatban?
2016. jún. 7. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel több márkanélküli hasonmás van, nem lehet általános érvényű véleményt adni.

Láttam gyenge koppincsot, és közel jót is.

De szerintem nincs akkora árkülönbség, hogy megérje, de persze ezt neked kell tudnod.

2016. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Tulajdonképp az adamo hinta nem nagy dolog, úgy értem, nincs benne finom mechanika vagy valami speciális dolog, mait ne tudna bárki más is lemásolni. Nincs mit rajta elrontani, fából és szövetből van, működhet másféle fával, másféle erős szövettel is. Lányok, ez csak egy hinta, lényege, h leng, nem kell semmit tudnia.


Megvenném a másolatot simán.

2016. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi is másolatot vettünk. Teljesen jó minőségű, az elején ki lehetett mosni, utána szereltem össze. Jó anyagból van és a kötél is erős. 2 hónapos kora óta megvan, nagyon szereti. Most 9 hónapos, már ülve használja, de korábban nagyon jókat aludt benne :)
2016. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekunk eredeti ADAMO hintank van, de szerintem annyira egyszeru a felepitese, h nem hinnem, h sok kulonbseg lenne az eredeti es a msolat kozott. A lenyeg, h eros legyen a kotel, amivel az ember felfuggeszti. Nekunk masfel eve van meg, de a kotelek vege mar foszladozik, a hintaban a parna madzagjai elszakadtak, amivel a parnat oda lehet rogziteni a hintahoz. Igaz, h sokat hasznaltuk, ugyanis koreaszulottek voltak az ikreink es gyogytornasz javasolta, h a koraszulott babaknak nagyon jo az ADAMO hinta az egyensuly fejlodes miatt. Szoval mi minden nap hasznaltuk es meg most is sokszro beleulnek. De teny, h az eredeti sem tart orokke. Szerintem azt elso ranezesre meg lehet allapitani, h milyen eros a kotel es maga a hinta anyaga. Ha az jo, akkor nem lehet gond a masolattal sem.
2016. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Négy darab fa rúd egy erős szövettel. Ezt nem nehéz màsolni.

Gyerekkoromban is volt ilyen. Akkor sem adamonak hìvtàk. Felkapott lett dràga és ennyi a történet. Hintàt meg jóval régebb óta hasznàlnak babàknak is.


Annyit nézz meg vagy kérdezz meg az eladótól,hogy mennyi a kötél és a szövet szakìtószilàrdsàga,ez az egy a fontos.

2016. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi itthon készítettük el :)

Férjem a rudakat, kötelet, én megvarrtam

Már 10 hónapja használjuk és kb. 3 ezer ft-ból megvolt :)

CSAK azok csinálják meg otthon, akik IGAZÁN értenek hozzá, mert egy kis hiba is nagy balesetet okoz!

2016. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12.000ftal olcsóbban jutottunk igy hozzá h nem eredeti. Tökèletes,semmk gond vele
2016. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es, tehát kb. 5 ezerért? Hogy?

Csak a megfelelő teherbírású vászon hozzá 4000 méterenként, plusz a fa, kötélzet, munkadíj...

2016. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!