Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezeket baba boktban belehet...

Ezeket baba boktban belehet szerezni, vagy esetleg máshol is?

Figyelt kérdés

Ahova járnánk majd babaúszásra, ugye ott az úszó peluson kívül, úszósapit és fürdő nadrágot is kérnek a babának.

Azt láttam, hogy a tescoban van úszó pelus. De ha esetleg tudtok olyan mondani ami bevált, azt megköszönném. :)

És még egy kérdés. Ami meg maradt terhességemből gyógyszer, azt oda adhatom a védőnőnek?

Pl. Olyanra gondolok, hogy cukor a cukor terhelésre. Mert megvetették velem aztan kiderült, hogy nem is kellett volna.

Meg maradt ilyen hüvelyfertőzésre gél, ami nekem nagyon nem vált be.



2016. jún. 7. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs az offért de hol kérnek úszósapit a babànak babaúszàsra? Meg 2 réteg úszógatyó minek???


Bababoltokba érdemes odacsörögni,mert többnyire még úszópelusuk sincs. Úszósapka,fogalmam sincs,nem làttam még baba úszósapkàt. Fürdőgatyó most màr elég sok helelyen van,nagyobb àruhàzak,sport boltok,de a neten is lehet rendelni.


Ezt talàltam:

[link]


De eszembe nem jutott volna,hogy a többnyire kopasz vagy 3 hajszàllal rendelkező babàknak kérjenek bàrhol is sapit. Pedig màsodik gyerekkel jàrunk babaúszàsra és jó pàr helyet kipróbàltunk màr.

2016. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úszópelusnak először simàn a dm polcàról levettem az elsőt ami méretben jó volt. Aztàn amikor màr tuti volt hogy jàrunk vettem egy kis piros fürdőgatyót. Most a lànyommal màr rögtön fürdőrucit vettem.

1#

2016. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszereket a védőnőtől kérdezd meg, bár nekem eszembe nem jutna ilyesmi, elfogadni meg főleg nem.
2016. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!