Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor öltöztetitek a...

Hányszor öltöztetitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Négyhónapos a fiam és naponta kétszer, de minimum háromszor átöltöztetem. Evés közben gyakran lesz maszatos a ruha előke mellett is. A húgom szerint felesleges, elég naponta vagy kétnaponta.
2016. jún. 7. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

milyen kis igényes tesód van! végülis jóvanazúgy, lehányt gyerek elvan még 1,5 napig a hányásban, nem? :D


sokszor átöltöztettem, mert enyém mindig a nyakába büfizett, ilyen melegbe már leizzadt, és ugye alapból reggel-este...

2016. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyem soha, de soha nem bukott. Tehat nem voltak extra oltoztetesek. Reggel es este oltoztettem at.
2016. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán 8 körül naponta attól függ mennyire találja el az előkét. Refluxos. Újonnan mióta ül nem csak a body-t, még a nadrágot is sokszor át kell cserélni. Egyébként is átöltöztetném pl séta után tisztát adok rá akkor is ha nem bukta össze szóval ha nem lenne bukós is lenne 2-3 szerintem.
2016. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan a fiam már rég nem baba, de azért leírom, hogy milyen volt.

Nálunk nem volt ilyen gond, hogy étel miatt kellett átöltöztetni, ha pedig csak egy pici folt volt rajta, akkor azért amiatt nem öltöztettem át. Egy esetben öltöztettem át, ha úgy sikerült a nagydolog, hogy a háta közepéig pelenka ellenére is olyan volt.:)

Amúgy nem öltöztettem napközben át a fiamat. Csak fürdés után kapott tiszta ruhát, de amúgy természetesen minden nap kapott tiszta ruhát.

2016. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem volt baleset (kaki, pisi), akkor napi egyszer, fürdés után kapott tisztát. Babaként nem volt csak pizsamaként használt ruhája. Amíg nem járt, a "kimenős" se lett semennyire koszos.

Refluxos volt, de ha nem tocsogott, nem öltöztettem. Mondjuk sokszor bukott akkorát, hogy nem volt választási lehetőség.

Hozzátáplálás idején kis foltért nem öltöztettem. Nagy nem volt, ujjas előkét használtunk.

2016. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon lebukja magat, vagy kaki pisi akkor atoltoztetem :) enyem is 4 honapos, de meg csak anyatejes, ugyhogy massal nem tudna leenni magat. De ha leenne magat kajaval, akkor en is atoltoztetnem.

Multkor pl furdes elott egy oraval kakilta ossze a rucijat, akkor mar nem adtam ra semmit, csak egy pelust + kontost 😃 Minden este furdes utan tiszta body, pizsit akkor cserelek, ha koszos lesz, vagy 3-4 naponta, ha nem tortenik baleset b

2016. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapból 3szor, reggel mikor felkel levesszük a pizsit, és adok rá itthoni rucit, azután délután mikor megyünk sétálni, akkor adok rá kimenőset, este pedig kap tiszta pizsit. Emellett ha bukás, vagy pisi-kaki baleset van, akkor nyilván megint átöltöztetem. Eddig napi 6 a rekord, de általában 3-4.
2016. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!