Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult, hogy kisbabátok...

Előfordult, hogy kisbabátok minden nap azonos napszakban elutasította a szopizást?

Figyelt kérdés

6hetes kisbabámnál kb másfél hetes kora óta hasfájás jelentkezik.Már nem emlékszem, hogy teljesen ugyanakkor kezdődött e vagy esetleg pár napra rá hogy esténként általában2-3órán át szenved... vagyis csak dinamikus mozdulatokkal lehet megnyugtatni (ha minden jól megy) és nem hajlandó szopizni amíg "idegállapotban" van. Aztán ha vége a hajcihőnek szopizik és jól is alszik éjjel.


Először úgy gondoltam, hogy a hasfájás az ok - talán eleinte az is volt - de biztos hogy most már más is van a háttérben, mert a hasfájás azóta mérséklődött, és látom rajta, hogy nem vonaglik a görcstől. Amúgy általában délután nem alszik valami jól, de ha jól is alszik egész nap, az esti program akkor is ugyanez...


Annyira elutasítja a szopit ilyenkor, hogy amikor odafordítom, hogy kezdjük, már akkor üvölt és felhergeli magát. Mással is volt ilyen? Rájött hogy mi a baj?



2016. jún. 8. 05:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szintén késő délután, este volt ez, de egyértelműen attól hogy akkorra "kifogytam" a tejből, még ha az lll-esek szerint ez lehetetlen is.
2016. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pont így volt nekem is. Tudom lehetetlen de estére mégse volt tejem egyik gyereknél se


Tapszer estére megoldotta

2016. jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen az ugrott be, hogy nem tisztálkodsz véletlenül előtte, és akkor "idegen", tusfürdò illatot érez?!
2016. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Általában nem akkor fürdök, de máskor se vettem észre hogy zavarná a tusfürdő illat. Amúgy ő ilyenkor se pohárból se cumisüvegből se semmiből nem eszik... :-/
2016. jún. 8. 08:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy ez egy ilyen "rossz" megszokás. Valószínűleg, nem éhes, ha elutasítja a cicit, üveget stb.... Lehet, bújásra, ringatásra vágyik. Nem vagyok egy nagy tudós hordozás témában, de sokan javasolják ilyenkor, hogy kendőben próbáld magadra kötni, hátha a testközelség megnyugtatja.
2016. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Őt nem... :D sőt, épp az ellenkezője nyugtatja meg általában... A lendületes mozgás. Úgyhogy esténként sport van és tánc. A hordozót tök utálja vagy csak én vagyok béna. Pont most reggel próbáltam utoljára magamra kötni. Fél percen belül üvölt. :D kicsit úgy érzem, hogy utál mindent, amit a "szakirodalom" szerint szeretnie kéne...
2016. jún. 8. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szerintem faj a pocija megis
2016. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki ezt a speckó fogást, ami a videóban van, hátha:


[link]


Illetve az én babám szerette a monoton zajokat, porszívó, hajszárító, páraelszívó. 😊

2016. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ez teljesen normális, van ilyen életszakasz a babáknak, amikor telítődnek estére az ingerekkel és így tudják levezetni. Nálunk is ez volt kb 3 hónapig, kitartás, el fog múlni! A hordozóval, ha kendő vagy karikás, akkor próbálj esetleg hurci klubban próbálni, hátha van olyan, ami mindkettőtöknek tetszik!
2016. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt. Sajnos azóta se tudom az okát. :(
2016. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!