Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az adamo hintához milyen...

Az adamo hintához milyen alkatrészeket érdemes venni?

Figyelt kérdés

A hintához adnak kampót vagy külön kell venni?

Mire jó a keresztrúd meg a rugó?

Plafonra kellene fúrni állvány nélkül?

Ha veszek állványt akk nem kell a kampó?



2016. jún. 8. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk rugó is van és keresztrúd is, szerintem mindenképp érdemes megvenni, mert később, amikor már hintának használja a kicsi, tud a lábával rugózni is benne. A másik, hogy nagyon fontos a hintakampó, hiszen ennek nagyobb súlyt is ki kell bírnia, rugózást, pörgést, nagyon nem mindegy, hogy milyen minőséget választasz, nehogy baleset legyen belőle. Panelban könnyebb felfúrni, viszont tégla házaknál nagyon vigyázni kell, nehogy lyukba menjen, mert akkor nem lesz stabil egyáltalán és gondolj bele, mekkora bajt okozhat, ha kiszakad a plafonból egy akkora nagy fém kampó, belegondolni is rossz. Szakemberrel szereltesd majd fel, csak azért írom, mert nekünk egy hobbi barkács rakta fel, hát majdnem baleset lett belőle...
2016. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állványt nem vennék (pedig eleinte nagyon akartam), mert egyrészt csak 10 kg-ig jó, másrészt láttam egy videót a használatról, és ott lábbal tartották az alját, hogy a parkettán ne csúszkáljon.

Nekünk a rendelt tipli beszakadt a panelba, így Obiból vettünk újat. Másrészt 2 kampót rendeltünk, hogy a rugó és a biztonsági acélsodrony két külön helyen legyen felakasztva az extra biztonságért. Ja, és van kisebb és nagyobb rugónk is - szerencsére, mert az egyik sodrony selejtes volt, így a másikat tudjuk használni.

2016. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk az állvány egy percet nem csúszkált a parkettán, de tény hogy csak 10 kg-ig ajánlják (bár ránézésre is többet bír, de betartottuk azért).

A keresztrudas hintába elvileg könnyebb ki- és betenni a gyereket. A simát nem próbáltuk, így nem tudom, hogy abba tényleg nehezebb-e.

Állványhoz adnak kampót, ha csak hintát veszel, nem.

A rugó állványhoz is jó, és nem csak onnan hasznos hogy a baba maga tud rugózni. Már 6 hetesként (akkor vettük a hintát) a rugózás nyugtatta meg a legjobban.


Egyébként, ha fel tudjátok fúrni és nem akarjátok hordozni (vagy több kampót is el tudtok helyezni), akkor felesleges az állvány.

Nekünk azért kellett, mert nem sajátban laktunk, később költöztünk.

2016. jún. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!