Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jelekből tudhatom...

Milyen jelekből tudhatom biztosan, hogy a babám már nem éhes?

Figyelt kérdés
Nagyon sírós a kisbabám, sajnos pocakfájós is.Evés közben is elkezd fájni a pocakja, és akkor nem akar enni se.Utána pedig már nem tudom miért sír, ha kínálom a cicivel nem fogadja el, de mégis azokat a jelket mutatja, mint amikor éhes.(bekapja az öklét, és keresi a cicit).A súlya szépen gyarapszik, de mégis nagyon aggódom.Most is 5 perc után abbahagyta az evést, és ordít...Egyfolytában azon aggódok, hogy éhezik,már ki vagyok az idegtől.Hogyan bizonyosodhatnék meg róla, hogy nem azért sír, mert éhes?Kérlek tanácsoljatok valamit!Köszönöm!
2010. ápr. 12. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Adsz neki valamit a hasfájására?
2010. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mérjed, evés előtt és után:-) Ha van mondjuk 120g különbség akkor evett és nem éhes:-)
2010. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
6 hetes a babám, hasfájásra már mindent kipróbáltunk.De semmi nem használ igazából.Infacol, Mecsek Baby tea, Babynos ánizsos és édesköményes masszázsolaj pocakmaszírozáshoz, torna, büfizés evés közben is.Mérlegem sajnos nincsen, eddig 3x mértem cumisüvegből, annak alapján jól evett, de igazából akkor nem is fájt ennyire a pocakja.3260 g-mal hoztam haza a kórházból, most 6 hetesen 4700 gramm.Akkor bajos, amikor evés közben fájdul meg neki, akkor nem tudom eldönteni, hogy miért sír.Tudom, hogy keveset evett most is (mert 5 perc alatt sosem szokott jól lakni), de mégse akar enni, csak sír.A hasa is fáj, mert ökölbe szorul a keze, húzza fel a lábacskáit, de közben a cicit is keresi.Ha sikerül elaludnia, akkor is mindig felsír.A védőnő csak annyit mondott, hogy ha a súlya gyarapszik rendesen, akkor semmi probléma.De engem ezzel nem nyugtatott meg...
2010. ápr. 12. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel 6 hetes, adhatsz neki gripe watert már, arra esküsznek nagyon sokan. Nálunk elég volt az infacol, meg a pocak-krém.

Amit még tehetsz, hogy sokszor hasrateszed, attól is könnyebben kinyomja a pukikat.

Nagyon valószínű, hogy 5 perc alatt nem lakik jól, és a hasfájás miatt is ordít szegényke. B.

2010. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!