Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha új védőnőnk lesz, az újra...

Ha új védőnőnk lesz, az újra megkérdez majd mindent tőlünk vagy az előző átadja a dolgokat neki?

Figyelt kérdés

Szóval készüljek szülészeti lelettel, terhességi gondokkal is?


Neki újra el kell magyaráznom, miért élünk úgy, ahogy élünk vagy erről is mesélt neki az előző? Én pl. nem mentem CSED-re, hanem itthonról dolgozom (ennek az előző védőnő nagyon nem örült). A férjem munkája miatt meg sokat járunk külföldre, amikor ő előad, nyilván jön a gyerek is velünk. Most 3 hónapos, még sokáig velünk lesz az új védőnő.


Az előző nő miatt fel vagyok mindenre készülve: miért nem a gyerekkel alszunk, miért volt császár, miért tartottuk meg a cicánkat, stb.:/


2016. jún. 9. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A papírokat átadja, de szerintem a magánéletekbe nem avatja, tuti kérdezősködni fog, főleg ha kíváncsi fajta.
2016. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az előző nő miatt fel vagyok mindenre készülve: miért nem a gyerekkel alszunk, miért volt császár, miért tartottuk meg a cicánkat, stb.:/ "

Ha ilyen volt, aki most már nincs védőnőd, elképzelhető, hogy egy sokkal normálisabbat fogsz kapni :)

Amúgy szerintem a papírmunkát átadja neki az előző, de majd ha találkoztok az új védőnővel is személyesen, valószínűleg fog pár dolgot kérdezni. Bár sztem szülészeti lelet meg ilyesmi már nem hiszem, h kell neki, az úgyis rajta van a kartonotokon. Könnyen lehet, hogy sokkal rugalmasabb lesz, bízni kell a legjobbakban :)

2016. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2: igen, bízom benne. persze a régit már megtanultuk kezelni, már van gyakorlatunk, bármi is lesz, de meglepik mindig adódhatnak.:) szerencsére a férjem is itthon dolgozik, szóval nem egyedül maradok az új védőnővel.
2016. jún. 9. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!