Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap tiszta ruhát adtok...

Minden nap tiszta ruhát adtok a babátokra?

Figyelt kérdés

Ès alváskor?ha nincs pisi-kaki-büfi gond,ráadjátok következő èjjelre mèg ráadjátok?

Ha pèldául ráadtok kintre-sètára egy ruhát, 1-2órát rajta van, utána azt már mossátok is egyből? Vagy mègegy sètára ráadjátok?


2016. jún. 9. 21:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ráadjátok következő èjjelre ugyanazt*

Bocsánat :D

2016. jún. 9. 21:19
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi idős gyerekről van szó?

Kb fél éves koráig úgy nézett ki a dolog, hogy fürdés után adtunk rá bodyt, rugdalózót, aztán az volt rajta másnap estig, ha nem volt baleset.

Utána már külön volt éjszakai ruhája és nappali ruhája. Bodyt minden nap cseréltünk, a többit akkor, ha koszos volt, illetve 2-3 napnál többször nem adtuk rá. Ha egy ruhát csak egy sétára adtunk rá, akkor nem mostuk ki, ráadtuk legközelebb is.

2016. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy volt egy alvós ruha, rugi vagy hálózsák, amit fürdés után adtam a babámra, és reggelig volt rajta. Ezt ráadtam 2-3 nap, ha nem lett se kakis, se tejes. Reggel pedig mindennap tiszta ruhát kaptak, ami rajtuk volt estig, ha nem lett balesetes.
2016. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pizsit raadom 2 este is ugyanazt ha nem lett pisis-kakis-stb. Napkozbenre bodyt minden nap cserelek,gatyat 3-4 naponta. Ha jatszoterezunk,az azonnal megy a szennyesbe.10 honapos.
2016. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Sőt, mindennap nem is fürdettük, pláne fagyos télen. De amúgy nem is javasolják kisbabák esetében naponta a fürdést.. Apró babák nem is izzadnak-koszolódnak úgy, mint a kisgyerekek.
2016. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jólvan,megnyugodtam,hasonlóan csinálom èn is.

Lassan 8hónapos a fiam. Ő mondjuk nagyon izzadós fajta... Így van h napközbe cserèlem a bodyját csak mert az alvásba leizzad.

De egyèbkènt hasonlóan mint ti! Nem règ egy gyerkőcös ismerős mesèlte h ő sose adja rá a babájára ugyanazt kètszer.

2016. jún. 9. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
3 honapos, reggel furdik. Igy reggel cserel ruhat, de este is, mert napkozben sokfele jarunk. Pizsije nincs. Ha kipisil, ruhacsere.pulcsikat telen 2 viseles utan mostuk csak ki.
2016. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Most 14 hónapos a kicsi.

Születése óta pamut pizsirugi+hálózsákban alszik, a pizsamát 3 naponta cserélem ha nincs semmilyen baleset.

Mivel már próbálkozik önállóan enni, ezért napi min. 2 váltás ruha elmegy.

Ha mondjuk lefekvés előtt 1 órával kell rajta nadrágot cserélnem, akkor azt ráadom még másnap.

Bodyt, zoknit/harisnyát minden reggel tisztát kap.

Pulóvert, sapkát (ha nem száll ki a babakocsiból), 3-szor is ráadom.

2016. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

En nem adom ra ketszer ugyanazt semmiből.

Megszokás, eddig nem is figyeltem fel erre..

Biztos szeretek mosni 😊

2016. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettő este kap body-t/pólót és másnap estig abban van.

Ha nem éri nagyobb baleset, akkor persze csere minden.

Viszont én külön pakolom azokat a ruhákat, amik nem piszkosak, csak a boltig volt rajtuk, vagy a kocsiban a nagyikig (ahol átöltöznek rombolós ruhába mindig) és azokat nem mosom, 2-3x biztos rájuk adom még. Tipikusan pulcsi, nadrág, kantáros, vagy harisnya a kisebbnek.

A body/póló tart estétől estig.

És így is naponta 2x mosok egy héten 5-6 napot...

2016. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!