Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan fogjátok megünnepeln...

Ti hogyan fogjátok megünnepelni gyermeketek első szülinapját?

Figyelt kérdés
Lesz nagy felhajtás,vagy csak a szűk családi kör? Ajándékot vesztek? Ha igen mit? Milyen torta lesz?
2016. jún. 10. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Igen, összehívtuk a családot. Pont azokat, akiket máskor is. Meggyes joghurt tortát csináltam neki.

Ajándékot konkrétan mi nem vettünk, vett a család bőven, mi meg amúgy is szoktunk hétköznap is, akkor még mindegy volt, mire kapja. Nem fogta fel.

2016. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Első szülinapon, egész család itt volt, volt egy kis csokitorta neki amit szétkent meg sem kóstolta, csak széttúrta :D

Tőlünk medencét kapott kislabdákkal de a doboz jobban érdekelte.

2016. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Mi fura család vagyunk.:) Az ünnepeket programokkal ünnepeljük, hárman (ez már ketten a férjemmel is így volt). A gyerek születésnapján is mondjuk egy Normafa+étterem lesz. Nyilván a gyerek nem eszik sült kacsát:))


Ajándékot mi nem szoktunk adni egymásnak, a gyerek a nagyszüleitől kap, meg veszünk neki mindenfélét nem alkalomhoz kötötten, de nem is visszük túlzásba. Tortát nem tervezünk.


Most pedig emelem poharam a lepontozók bátorságára!:D

2016. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tág családi kör lesz nálunk az első szülinapon, ami nemsokára esedékes. Már megvettem az ajándékot, egy Fisher Price intelligens kisrobogót. A torta szerintem túrótorta lesz, de ez még képlékeny.
2016. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!