Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vehetném rá, hogy ne...

Hogyan vehetném rá, hogy ne sírjon ha nem vagyok ott?

Figyelt kérdés
A kisbabám 4 hónapos és senkivel nincs el csak velem.A nagymamánál párszor ott hagytam 1-1 órára de végigsírja az egészet és amint elmegyek érte és átveszem abba hagyja.De nem csak sírdogál hanem ordít elképesztően sír.Én most nagyon nagy bajban vagyok mert vissza kéne mennem dolgozni de így nem tudok.A cumisüveget sem fogadja el nem tudom mi tevő legyek.Augusztustól dolgoznom kell akkor 6 hónapos lesz.Hogyan szoktathatnám rá,hogy ellegyen Heti 1-3 alkalommal 4 órát a mamival amíg dolgozom ês fogadja el a cumisüveget?Mert egyébként szoptatok és anyatejes a baba.Hogy kezdjem hozzászoktatni?Nagyon lelkiismeret furdalásom van amikor így sír ilyen keservesen de a munkámat nem akarom feladni így is elég kedvezményes munkaidőt megengedtek nekem.Kérlek adjatok néhány tanácsot ti mit hogyan tennétek a helyemben.Előre is köszönöm.
2016. jún. 10. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Mami menjen át hozzátok,legyetek egy teljes napot hármasban. Etessétek úgy,hogy egy picit a mami fogja a cumisüveget,egy picit te. Fogja úgy a mami,hogy közben téged is lát,tudja hogy ott vagy.

Aztán mondjuk te mosogass el vagy kezdj el főzni,vagy csak menj el fürdeni,ők addig legyenek a másik szobában. Aztán lefekvésnél is legyen ott a mami. Szerintem elég lesz,ha többet látja. Meg kell szoknia,úgy ahogy téged. Te szinte a nap minden egyes percében vele voltál ezalatt a 4 hónap alatt..

2016. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Minden nap találkozzatok mamával és fokozatosan hagyd rá. Első héten csak hármasban legyetek, majd menj ki a szobából pár percre, aztán mondjuk elmosogatni, inni egy kávét stb. Ha így sem fog működni, akkor javaslok egy pszichiátert. Az én lányom is hasonló tünetekkel indult és AS-es. Most tölti a második évét, 10 percre sincs el senkivel.
2016. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi válaszokat.Mi az az AS? Lehet nagyon hülye vagyok de sajnos nem tudom.
2016. jún. 10. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
az en lanyom is 4 honaposan kezdte ezt, ha idegen vagy nagymama vagy barki egy meternel kozelebb ment hozza sirni kezdett...7 honapos volt mikor ugy adodott hogy egy oras progamot el kellett inteznunk...epp anyosomeknal voltunk akkor mar 3. napja...egyszeruen nem szoltam neki csak eltuntem a szobabol elmentunk...arra szamitottam h voros lesz a feje az orditastol mire visszamegyunk de egy hangja nem.volt...egyszeruen kinotte csak nem tudtam rola mert nem hoztam ilyen helyzetbe 4 honapos koratol kezdve...hozza teszem ugye akkor mar 3. napja ott voltunk anyosomeknal tehat nem egyik pillanatrol a masikra lett full idegennel ott hayva..szerintem ezt probald meg ha van ra lehetoseg: tobb napig osszeszokas majd egyszer sak "lelepni" ha elmondod hova mesz ugyse erti meg 6 honaposan, a bucsuszkodassal meg csak megijeszted...most 2 eves a lanyom 1,5 eves kora ota szepen elmondjuk neki hogy hova megyunk mikor jovunk de addig szerintem jobb sunnyogni.
2016. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!