Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez jó lenne első...

Szerintetek ez jó lenne első születésnapra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom 2 hónap múlva lesz egy éves és arra gondoltam,hogy ilyen tolós triciklit vennénk neki. Konkrétan ezt:

[link]

Van róla tapasztalatotok? Megéri az árát,mert annyira nem olcsó,mint amennyit én gondoltam...Esetleg ha valaki tud használtan olcsóbbért,de jó állapotban?

Szerintetek ez jó vagy még korai lenne neki?



2016. jún. 10. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan ezt nem ismerem,de mi is gondolkodtunk rajta,de aztán elvetettük a dolgot.Minden azttól függ,hogy szeret e megülni egy helyben.A mi lányunk a babakocsiban sem maradt meg 2 percnél tovább.így nem kockáutattunk.
2016. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekünk a babakocsiba szeret elücsörögni,nézelődni,csak az a gond vele,hogy használtan vettük szettben,és a sportrésze nem épp olyan,mint ahogy elképzeltük. A támláját nem lehet teljesen feltolni,ezért rendesen ülni nem tud benne,csak félig ülve,félig feküdve. De folyton fel akar benne ülni,ezért gondoltam erre,mert itt tudna rendesen ücsörögni,nézelődni....
2016. jún. 10. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben megvenném.
2016. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. jún. 10. 11:55
 5/9 anonim ***** válasza:

én vennék akkor egy esernyős babakocsit, meg akkor használtan egy triciklit.


10 hónapos, még nagyon sokáig kell a kocsi, ezzel nem fogod tudni kiváltani mert vannak helyek ahova nem viheted ebben, arról nem is beszélve, hogy egy hosszabb útra azért is kocsi kell, mert ha elalszik..


vaterán/teszveszen nézd meg, pár ezerért lehet mindkettőt kapni, még olcsóbban is jössz ki ;)

2016. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmit amit belinkeltél tudsz venni olcsóbban is pl, játékboltokban. Idén biztos fogod tudni használni, meg esetleg jövőre, de utána már nem.

Nem korai neki, most pont jó.

Babakocsi persze ettől még fog kelleni.

2016. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Augusztusban lesz 1 éves a lányom :) Én is ilyen tricikliket nézegettem, de használtan és mellé veszek egy esernyőre csukható babakocsit.

Mind a kettőt használtan keresgélem, szerintem 2 hónap alatt csak sikerül jó állapotút vennem :)

Én is úgy gondolom h pont itt az ideje....

De bennem felmerült már az is hogy csak a babakocsit kapja most, aztán majd karácsonyra egy futó biciklit (nekem nagyon tetszenek)

2016. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyerekfuggo. Mi megvettuk, és ott áll null kmesen. Utalja, sír, ha bele kell ülnie. Ha van lehetosegetek valahol kipróbálni egyet, akkor tegyetek meg
2016. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 indigoh ***** válasza:

Szia, nekunk hasonlo van. Kek-feher, 15.000 Ft volt, de az elejen van egy macifej kis kosarral es egy gomb, amit megnyomva zenel is. Valamint labtartoja is van. A mienk karfajat fel is lehet hajtani.

Szeptemberben, kb. 10 honapos koraban kezdtuk el hasznalni, amikor mar stabilan ult. Imadja, akar egy orat is setalunk, neha kiszall belole, emelgeti a karfat, vagy tolni probalja. Mar masfel eves. A tobbi gyerek is szereti, sokan kiprobaljak a jatszon, igy mondhatom, hogy strapabiro.

Az elejen nem szerette a zenet, aztan mar az ismerosoknek mutogatta, ujabban akkor zenel, ha elmegyunk egy kutya mellett, a kutyanak is lejatsza. :) Nagyon aranyos, mindenkit mosolygasra bir.

En azt mondom, megerte az arat. Mar neha probal a karfat felhajtva raulni, de meg nem eleg stabil, csuszkal az ulesen.


A babakocsihoz egy gondolatot fuznek. Mi kb. 1 eves koratol nem hasznaljuk. Vasarolni autoval megyunk es beul a bevasarlokocsiba vagy olben van. Ujabban szereti tolni a kis kosarat es bele is pakol. En meg nem gyozom visszatenni az arukat. :) A jatszoterek kozel vannak, ha setalunk es elfarad, akkor olbe veszem. 11 kg, meg elbirom.

Nekem is jo igy babakocsi nelkul.

2016. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!