Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ertelme esernyokocsit...

Van ertelme esernyokocsit venni jarni tanulo gyereknek?

Figyelt kérdés
meg nincs egy eves
2016. jún. 10. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Azok általában könnyebb kocsik mint egy újszülött kocsi, jobban lehet vele közlekedni stb.

Csak akkor nem érdemes ha mondjuk mindenhova autóval jártok és nem szoktatok sétálni soha.

2016. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Mi szoktunk sétálni, és azért ők még hamar elfáradnak. Egy esernyős kocsit sokkal könnyebb magunkkal vinni, mint az újszülött korit. Szerintem nem árt, ha van.

Meg a másikat el lehet adni x tízezerért, aztán 7-8-ért már lehet venni egy esernyőset, amit lehet nyúzni, úgyis koszos lesz a játszón, meg ilyenek.

2016. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Onnantol van csak igazan ertelme.

Az enyem 2 eves mult, de ha bevasarolni akarok nyugodtan, akkor viszem a kocsit meg most is neki is, egyebkent mar az occse hasznalja 6 honaptol, tesofellepovel a nagy. Mashogy ugyet intezni, varosban kozlekedni nem lehet vele, ha nem csak setalasra megyunk.

2016. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

+ a nagy kocsinekunk csak macera volt, nem fertem vele, nem tudtuk a kocsiba behajtogatni, nem fert el az ajtonk elott, nem tudtam a lepcson felrakni a jarmuvekre stb stb stb.

Gondold at, mire hogyan hasznaljatok a kocsit (mondjuk en hordoztam oket szuletesuktol kov. terhessegig), de ha elolrol kezdenem kizarolag eesernyokocsit vennek, semmi mast.

2016. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!