Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szivjam a babam orrat?

Hogyan szivjam a babam orrat?

Figyelt kérdés

Most 10 honapos,legutobb 4-5 honaposan volt szukseg orrszivasra. Akkor meg konnyebb volt mert nem tudott forogni, hanyatt fektettem,a fejehez terdeltem hatulrol es a combommal gyengeden befogtam afejet,igy ki tudtam szivni mert nem tudta rangatni afejet (nyilvan az uvoltest nem usztam meg igy se:( ).

De mostmar ez a modszer nem mukodik mert a testevel elfordul kozben,kitekeri gyakorlatilag a sajat nyakat...most ugy probalom h hanyatt fekszik es szembol "ulok ra",enyhen lefogva a karjait, de igy a fejet nem tudom tartani es rangatja. Majdnem kiszurtam a szemet az orrszi vegevel...probaltam azt is h nem fogom le hanem olbe ultetem v siman fekszik,de akkor azonnal menekul es rangatja magat. Tanacstalan vagyok mert minden alkalommal ugy erzem h kinzom es nem akarom h feljen ettol az egesztol:(

Ti hogyan csinaljatok? Mikorra lesz eleg nagy a baba ahhoz h felfogja h ezt muszaj es nem ellenkezik?


2016. jún. 10. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

10 ónaposan legegyszerűbb ha az öledbe ülteted úgy, hogy az egyik keze a hátad mögött van, ezzel akkor nem tud kapálózni. másikat lefogod úgy, hogy közben a testedhez szorítod a babát, így a fejét se tudja elkapni, a maradék kezeddel pedig a porszit fogod és szívod az orrát.


sajnos más módszer nincs, le kell fogni, hogy ne sértsd meg a porszival. viszont most már kéne sokat játszani vele orvososat és persze az összes macinak és cicának kiszívni az orrát. ezzel megbarátkozik majd vele

2016. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az etetőszékbe/pihenőszékbe ültetem. Ott se 100%, de nem tud elmenni, elforogni. 11 hós fiú.
2016. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsere nalunk is nagyon ritkan kerul elo. Nekem az valt be, hogy hanyattfektetem es betekerem a kis takarojaba, igy a kezeit es a labait se tudja mozgatni. Igy mar csak a fejet kell lefogni egyik kezzel, a masikkal meg szivom az orrat. Borzalmasan hangzik, az is, de jobb mint az arcureggyulladas es tarsai.
2016. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Rövid távon:

Terpeszben leülsz, ő hanyatt, a feje a medencéd felé van. Két kinyújtott lábbal lefogod a végtagjait, a fejét pedig combbal szorítva rögzíted. Így nem tud megmozdulni és ki tudod szívni az orrát.


Hosszútávon: szívjátok ki a plüssök orrát, a kaján a bőrt, stb. Hagyjátok játszani az orrszívóval, hadd szedje szét, forgassa, stb.

Ezzel a módszerrel a lányom annyira megbarátkozott vele, hogy pár hét után kérésre magának kiszívta.

2016. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso,mennyi idos volt a babad mikor maganak kiszivta? Gondolom 10 honaposnal azert idosebb. Eddig is engedtem jatszani az orrszival meg a porszivoval is,szereti, nem fel. De ha bekapcsolom akkor mar erzi h gaz van es kezdi a sirast. Mostmar akkor is visit ha takaritashoz kapcsolom be:(
2016. jún. 10. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy szívom a fiúkat, ahogy #4 írja.

Szívás előtt - még nincs bekapcsolva a porszívó - mi is játszunk a szívófejjel, akkor még ugye tiszta, szóval nézegeti, forgatja, rágcsálja, próbálja a z orrába tenni, aztán mondom neki, hogy kiszívom, és akkor gyorsan lefogom a leírtak szerint, porszívó bekapcs, és igyekszem gyorsan.

2016. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!