Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagynátok egyedül a babátok...

Ti hagynátok egyedül a babátokat a házimunka kedvéért?

Figyelt kérdés

A fiam 10 hetes. Tápszert eszik, reggel 6-tól este 10-ig pontban 2 óránként.

A 120 perces periódusok így néznek ki nála kb;

Felébred.

5 perc pelenkázás, tápszerkészítés

15-20 perc etetés (elnyammog rajta sokszor)

10 perc büfi

Utána leteszem nézelődni, "játszani". Ezt általában 30-40 percig bírja, utána nyügős lesz, felveszem és 10-


2016. jún. 11. 07:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Felveszem és 10-20 percig altatom. Majd alszik kb 30-40 percet és minden kezdődik előlről. Sajnos azalatt a kis alvásidő alatt nemvégzek a házimunkával. Ti hagynátok akkor egyedül játszani míg ébren van, vagy kit érdekel a lakás?
2016. jún. 11. 07:52
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, különben már megevett volna a kosz.
2016. jún. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Még ha le is tojod a takarítást magasról: a jó ég áldjon meg, ha elvanmagában, persze, hogy hagyd békén, és csinálj, amit akarsz!!! Nem kell magadra ragasztani a gyereket, mert aztán az lesz a vége, hogy tényleg levegőt venni se lesz időd! Örülj neki, ha elmatat magában is néha.
2016. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

3 hónapos a gyerekünk. Mi mindig is hagytuk egyedül elnézelődni, és bár ő nem nyűglődik, jól elvan. Ha sírna, nyűglődne, megpróbálnám természetesen szórakoztatni.


Nálunk a házimunkát nem én végzem egyedül, hanem a férjem is csinálja, szóval így azért nincs annyi dolgom itthon, inkább olvasok, írok. Ha nincs nagyobb tesó, aki szétpakolna, és ő se kúszik még, szerintem nincs annyi napi teendő itthon. Persze biztosan más egy 120 nm-es kertesház, olyanban még nem laktam, de a férjem ott is tuti végezné a dolgok felét.:)

2016. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Takarítani meg enni is kell,wc-re is ki kell mennem meg zuhanyozni is.Számomra ez soha nem volt kérdés.
2016. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha elvan magának nyugodtan akkor miért ne hagyhatnád ott?!

Szerencséd van hogy nem kell folyton szórakoztatnod :)

Csináld meg a kis dolgaidat!

2016. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Hagyom játszani/nézelődni.

De ha van 3x30-40 perced, az szerintem bőven elég.

2016. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha elvan hagyom, ha rossz napja van magamra közöm.

Mikor alszik pihenek inkabb.

2016. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha elnézelődik és rálátsz közben akkor miért ne lehetne?
2016. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit nem adtam volna ha az en fiam elnezelodott volna magában :o nem kérdés, teríts le egy pledet ott ahol ra látsz es csináld a dolgodat.
2016. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!