Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tul gyakran etetem? A ti...

Tul gyakran etetem? A ti hozzataplalt babatok hany orankent eszik mennyit?

Figyelt kérdés

2,5 orankent etetem kb a10-11 honapos babat. Nyuglodesre ugyanis, ehesnek gondolom. Meg is nyugszik altalaban az evestol de keveset sikerul csak beletaplalnom.

Ki kene huznom 3-4 orakat? Nem tudom mennyi ideig KENE jollaknia egy fozelektol vagy egy dusitott gyumolcstol. Folyton felek hogy ehes aztan meg hogy feleslegesen tomom.

Csak reggel es este szopik tehat ezek rendes etkezesek.


2016. jún. 11. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A 10 hónapos lányom is 2,5 óránként eszik általában.

Ő inkább többször eszik keveset.

Van hogy az ebédet is csak 2x-re eszi meg :(

Én is ha nyüszi adok neki valamit enni, rágcsálni és attól mindig jobb...

Lehet rosszul csinálom, de ha nem kellene neki akkor nem enné meg, vagy hányná.... gondolo

2016. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bella169 ***** válasza:

9,5 hónapos a lányom. Ő nem szabályos időközönként eszik, hanem fix időpontokban. így eszik:

6-kor reggeli: anyatej + tápszer= kb 200-250gramm

9:30-kor tízórai: gyümölcs = kb 180-200gramm

12:30-kor ebéd: főzelék husival = 200-220gramm ( a hús az étel kb 10%-a)

16:00 uzsonna: tejpép/gabonapép/joghurt + gyümölcs = kb 200-220 gramm

20:30 vacsora: anyatej+ tápszer = 300-330 gramm

Étkezések között és a már kiváltott étkezések mellé vizet iszik csak. Abból napi 200-300 milit. Attól függ milyen az időjárás.

2016. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változó. Pl a múltkor elég híg lett a főzelék és kicsit több, mint 2 óra múlva szólt, hogy ő éhes. De úgy is evett, mint aki nagyon éhes. De az átlag 2,5-3,5 óra között szokott lenni.
2016. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az èn babám ha rendes kaját kap,kèsőbb èhezik meg.. Szopizások között eddig 3óra telt el, de most latom h akkor nem èhes,nem eszik rendesen, ès az eltelt 4óra körül èhezik meg.


6-7körül szopizás

10kor kb 160-190gramm gyümölcs babakeksszel

14órakor főzelèk,husival (itt próbáltam előre hozni, hogy ne 2kor ebèdeljen,de nem èhes)

6kor szopi

Fèl9kor fürdik,9kor szopin alszik el. Legközelebb reggel 6korul kel

2016. jún. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!