Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos baba kaphat lecsobo...

11 honapos baba kaphat lecsobol paprikat daralva?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
én adtam neki...nem volt tőle semmi baja...(én a kész tarhonyás-virslit-paprikás-paradicsomos-hagymás lecsót daráltam le neki, egy az egyben úgy ahogy van) persze fűszer mentesen..imádta
2016. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11 honaposan az osszes gyerekem azt ette mar amit mi. A lecsoban raadasul semmi olyan nincs, amit ne kaphatna mar akar 8 honaposan is. Persze ki hogy kesziti. Nalam csak sok hagyma, paprika, paradicsom, a vegen tojassal osszerottyantva (tojas elott szedtem ki termeszetesen nekik anno)
2016. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kaphat ha tetszik neki. Ne legyen túl sós, túl fűszeres vagy csípős. Örültem volna ha az én gyerekeim is ettek volna már 11 hósan ilyesmit, az enyémek 1.5 évesen voltak hajlandóak megenni a rendes felnőtt ételt.
2016. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!