Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tricikli lenne jó egy...

Milyen tricikli lenne jó egy éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Következő hónapban lesz a kislányom első születésnapja és arra gondoltam,hogy veszünk neki triciklit.

Méghozzá ezt:

[link]


Van róla véleményetek,tapasztalatotok,hogy milyen,megéri-e,egyáltalán érdemes-e megvenni már most vagy várjak még vele....

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. jún. 18. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy évesnek jobb lenne "babásabb".

Ami szines, zenél, dudája van stb.

Amugy felesleges, mert csak pedálozni tanit.jobb lenne kismotor ha azzal már száguld utána futobicikli ill potkerekes bicikli aminek a potkerekei fokozatosan fentebb állithatok.ez utobbik egyensulyozni tanitanak.(plusz javaslat ugrálos hinta)


A tricikli joformán szulőnek segitség babakocsi helyett ha a gyermek a kocsiban már nem akar nyugton ülni, de boltba sem praktikus amugy.

2016. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*biztonságtechnikai okokbol viszont a linkelt kép jol felszereltnek tűnik.gondolom az ülése is puhitott.
2016. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*vagy bébitaxit javasolnék.ami dudás szülőkormányos tekerőgombos es pakolhat is bele ha felhajtja az ülést.
2016. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi is triciklit kaptunk (nem ilyet hanem olcso zenelo allatosat) de kismotorunk bebitaxink akkor mar volt...nem mi kertuk a triciklit, vettek nekunk. nos most 2 eves lesz de legalabb fel evig nem er ra a laba még tehat funkcionalisan nem tudja hasznalni (de nem csak ezert, nem is erti a pedal lenyeget) mire hasznalni tudna mahd addigra meg mar komolyabb - pl futobicikli - fog neki kelleni.

szoval a triciklinek szerintem funkcionalisan nem sok ertelme, DE:) azt viszont imadja a lanyom ha csak raultetem es en tolom (hiszen allatos es zenel),ezert sokszor azzal viszem setalni pl ha be kell menni boltva megis csak inkabb azt hagyom kint a bolt elott mint a 80 ezres babakocsit (nalunk nincs rampas bolt..). de ha egyebkent nem orokolt volna minden mast meg a lanyom es lett volna jobb otletem tuti nem kerek triciklit ;)

2016. jún. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedálozni még nem tud, és jó ideig nem is fog tudni.

Ha neki akarsz játékot, amivel "közlekedhet", ne ilyen legyen, hanem könnyű, kismotor, bébitaxi amit idővel ő is meg tud mozdítani.

Ha viszont te akarod tolni, hogy eljussatok A-ból B-be, ahhoz százszor jobb egy sport babakocsi, amiben esetleg el is aludhat ha pont olyankor muszáj menni valahová, és még a kismotort is ráakaszthatod, hogy kéznél legyen ha kell.

2016. jún. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekunk derby triciklink van (kaptuk), azt tudom ajanlani. Jol bevált.
2016. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát! :)

Erről azt írták,hogy átalakítható később 3 kerekűre,majd mégkésőbb sima biciklire. Ezért gondoltam,hogy jó lenne. Szerintetek így sincs értelme? Sportkocsink van,bevásárolni azzal szoktunk menni,meg akkor is ha vendégségbe megyünk. Ezt akkor használnám amikor csak levegőzni mennénk ki vagy akármi.

2016. jún. 19. 23:54
 8/8 A kérdező kommentje:
*bpcsi,nem 3 kerekűre,hanem 3 kerekűről! :)
2016. jún. 20. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!