Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos korától már nem...

3 hónapos korától már nem aludja át az éjszakát?

Figyelt kérdés
Születése óta 8-9 órákat aludt éjszaka, 1 hete betöltötte a 3 hónapos kort, nappal szinte alig alszik, mert játszani akar, éjszaka meg 2 óránként félálomban üvölt, mert enni akar. Mitől lehet ez az éles változás?
2016. jún. 20. 03:54
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Számomra az a meglepő, hogy átaludta eleinte :) nincs semmi abnormális benne, hogy kér enni éjjel is. Talána 3 hónapos növekedési ugrás is közrejátszik.
2016. jún. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni én is, hogy ilyenkor van egy növekedési ugrás is.

De lehet szomjas is, nem tudom nálatok mennyire van meleg, mi a panelben már kinlódunk miatta, 28 fok van nálunk. (Legfelső emelet szuroktető hiába a szellőztetés a mi szobánkban pl egész éjjel)

És bizony sűrűsödtek az ébredések. A fiam nem evett éjjel már hónapok óta, 2x is felkelt egyszer inni, másodszor evett is ha már fentvan.

2016. jún. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Át kellene aludnia az éjszakát. Este nem elég neki, amit kap. Szomjas, melege van, fáj a hasa, azért ébred. Nem azért, mert enni akar. De ha adsz neki, akkor rászoktatod az éjszakai evésre.
2016. jún. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás, fogzás, mozgásfejlődés, meleg, front, bármi lehet. Azért a 3 hónapos babák nagyrésze ébred éjszaka.
2016. jún. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miénk is átalussza kezdettől. 4 hónapos lesz, ma már nappal tényleg alig alszik, játszik, kifárad estére és nyűgös lesz (sose volt ez rá jellemző eddig), de aztán alszik.


Nem tudom, szoptatod-e vagy tápszeresen táplálod, de szerintem nem kap este eleget. Esetleg az utolsó etetést nem lehetne kicsit későbbre tolni? Miénk így eszik: 7,11,15,19 és 22-23, így nem éhes egész éjjel.

2016. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsi babának 6 óra után max. kell éjjel is - így mondták a kórházban minálunk. Vagyis nem KELL az éjszakát átaludnia, de van, amelyik megteszi. Lehet, hogy tényleg szomjas, esetleg a hőség miatt nappal kevesebbet eszik és éjjel is éhes.
2016. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!