Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul vagyok az idegességtől...

Rosszul vagyok az idegességtől. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Szeptemberben muszáj lesz az akkor 15 hónapos fiunkat bölcsibe adnunk. (Egy fizetésből+cspből+gyesből nem lehet megélni)

Az anyósom lehordott minket minden hü..ének és ostobának és felelőtlennek. Közölte, hogy a gyerek mellettünk csak szenved és tönkretesszük, mert bölcsibe megy. (nem itt él, külföldön)

Amin én kiakadtam és közöltem vele, hogy ne beszéljen velünk így és akkor tennénk tönkre, ha nem akarnánk neki mindent megadni, vernénk vagy nem foglalkoznánk vele. (közlöm, hogy nem cigizek, nem iszunk, nem verjük. Mindene megvan, mindent megadunk neki, mindenből a legjobbat kapja)

És még így is én vagyok a szemét dög aki, nem szereti a gyerekét és azért adja bölcsibe, hogy megszabaduljon tőle. Mit kellene tennem??


2010. ápr. 13. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom de "okos" nő lehet :(( Én tuti azt mondanám hogy igen?? Jó, akkor szívesen elfogadok tőle x ezer ft-ot, és esküszöm akkor otthon ülök a gyerekkel 3 éves koráig!! Gondolom te se jókedvedből adod bölcsibe 15 hónaposan...
2010. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem azért akarom bölcsibe vinni mert plázásni akarok. Muszáj, ennyi pénzből nem lehet megélni. Vagyis mi nem tudunk. :(

Így is tiszta lelkibeteg vagyok, hogy el kell vinnem, pedig nagyon szép a bölcsi, kedvesek a gondozók és sok jót hallottam róla.

Annyira rosszul vagyok. Nem tudok megnyugodni. :(

2010. ápr. 13. 12:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Tök jó,hogy az anyósod a nagy messzeségből osztja az észt!Nem is értem...

Ne idegeskedj,tedd azt,amit a helyzet kíván és ami mindannyiótoknak a legjobb!Nyílván nincs más lehetőségetek,minden egyéb megoldást átrágtatok...Ez van.Sajnos keveseknek adatik meg mostanában,hogy azt a 3 évet otthon töltsék.

Nyugalom!

2010. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod,azért van az embernek két füle,hogy az egyiken bemenjen ,a másikon ki az ilyen beszéd!!!

Viccet félre téve,ha egyszer muszáj bölcsibe adni,akkor muszáj.A gyerekek nagyon könnyen tudnak alkalmazkodni.

Vagy ha anyósnak nem tetszik,oldja meg hogy ne kelljen elmenned dolgozni,de a babának meglegyen mindene ami kell!

2010. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon okos anyos. ne is figylej oda h mit mond. jöjjön haza a külföldböl és akkor rájön h mi a helyzet itthon. tiszta idiota.


ne vedd figyelembe.


nállunk nincs bölcsi, itthon melozok a kics mellett - nem egyszerü, de ha lenne bölcsi akkor a kisfiam is bölcsis lenne. hamar alkalmazkodnak, és ahogy észreveszem az a kicsi sokkal ügyesebb aki bölcsis vagy van nagyobb tesoja - mert tanulnak egymástol. szeritnem jot tesz nekik a bölcsi, csak sajna nállunk nincs.


ugyhogy nyugodj meg semmit nem teszel rosszul - szerintem- anyost meg sz.rd le.

2010. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első vagyok ismét.

Teljesen megértelek amúgy mert nekem a fiamat 2 évesen kellett bölcsibe adjam és napokig sírtam "utána" :)

Most a lányommal megfogadtam hogy itthon leszek, de nem jön össze úgy néz ki, ő 13 hós lesz mikor bölcsibe megy. Már előre "rosszul" vagyok a gondolattól, pedig a gondi nénik alig várják már, és mini csoportba megy meg minden de akkor is.

Birom az ilyen embert, aki csak leszúrni tud másokat, ha segíteni nem tud akkor miért akar ennyire megbántani titeket??? Aki meg ilyen szívtelen, érzéketlen, annak meg nagyon nem érdekelne a véleménye!!!

2010. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én tettem fel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Érdekes, hogy nálunk se a gyerekorvos, se a védőnő nem bölcsi-párti...


Csak azt nem tudom, miért nem találnak ki a nehéz helyzetben lévő családok számára részmunkaidőt, vagy otthonról végezhető munkát :(


Én is nagy dilemmában vagyok...

2010. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ne szívd mellre, szívja mellre a férjed... ha az ő anyukája szerint neked otthon kell maradnod a gyerekkel mindenáron, akkor vállaljon másodállást, vagy hordja le a jó édes anyukáját, hogy ne pofázzon bele az életetekbe messziről...
2010. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok. Jól esnek ezek a megnyugtató szavak.

A bölcsi tényleg szuper, a férjem is megnézte, neki is nagyon tetszett (főleg a gondozónők, kis csinik, fiatalok és roppant kedvesek :)) mini csoportba megy, kb 10 gyerek 2 gondozónő. Nem is lenne sokat ott, mert tanár vagyok. (heti 20 órám lesz)


Annyira megbántott. Hiába mondta neki a férjem is hogy hagyja abba a szövegelést és ne mondjon ilyeneket. A férjem kiállt mellettem és ő is nyugtat. Mondta, hogy ne foglalkozzak vele, csak jár a szája. De így is olyan lelkiismeret furdalásom van a bölcsi miatt. Tudom, hogy jót fog neki tenni,mert imádja az embereket és szeret játszani. :)

2010. ápr. 13. 12:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Mennyiből gazdálkodtok havonta, ha nem vagyok túl indiszkrét? Mert nálunk is ez a kérdés, hogy visszamenjek, ne menjek?


Nálunk 120 e fizu + ugye a gyed most még és a csp.

2010. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!