Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viseltetek egy ujabb...

Hogyan viseltetek egy ujabb terhesseget egy 1-1,5 eves baba mellett?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, hogy a kicsit cipelni kell, a hasnak ugrik neha, anya rosszul van, faradt, stb. elore is koszonom a tapasztalatokat
2010. ápr. 13. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nehezen!:-)

sosem felejtem el mindeg mikor nekem jött mert játszani akart vagy meglökött kicsit ffelsziszentem és mondtam neki hogy ez igy fáj anyának meg tesonak is a pociban.Egy ido után megtanulta és inkább szolt ha szeretett volna valamit.

Esténként pedig bebujt és simogatta a hasam és puszilgatta.De mikor fel kellet venni azt hittem meggebedek mire haza értünk nem volt kelemes az biztos.

És emelleet persze rosszul voltam fáradt stb.

Csak annyit tudok irni még hozzá hogy kitartás.Kilenc honap és tul leszel rajta.

2010. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Mivel a terhesség nem betegség simán.
2010. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én jól viseltem szerencsére. A fiam nem értette egyáltalán még ezt a dolgot, hogy tesó van a pociban stb. és én ugyanúgy emelgettem őt (dacára hogy 16.héttől voltak görcseim) de hiszen még ő is kicsi baba volt igényelte.

Nem volt segítségem se körülötte, ha lett volna akkor talán jobban kímélem magam de igy ez szóba se jött.

Mondjuk a második terhességemmel szerencsére nem volt hányingerem az elején és ha fáradt voltam, aludtam a fiam alvásidejében én is vele együtt.:)

2010. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát az utolsó jól lerendezte ezt a kérdést.Nem mindenkinél ilyen egyértelmű sajna.Én pl. 14 hétig hánytam, a 20. héttől meg nyitva voltam és feküdnöm kellett meg nem emelhettem, nehogy a méhszáj miatt koraszülés legyen.Én ezért nem is akarok még egyenlőre másik babát, majd ha már nagyobb lesz, és nem kell emelgetni meg ilyesmi.Bocs hogy nem tapasztalatot írtam, csak muszály volt reagálni a 2. válaszra.
2010. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem utolsó, 2., csak közben jött egy válasz.
2010. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.kicsit meg vagyok ijedve...a lanyom 14 honapos es egy energiabomba, neha igy is nehezen tudom osszehangolni az elvarasaival a napot...
2010. ápr. 13. 13:19
 7/15 A kérdező kommentje:
2. valaszolo, nagy szerencsed van ha ket terhesseg alatt sosem voltal faradt, rosszul, hanytal, nem fajt a derekad, tudtal cipelni 10 lg os izgo mozgo sulyokat...nem azert mert beteg lettel volna, hanem mert a terhessegnek ezek a velejaroi...
2010. ápr. 13. 13:21
 8/15 anonim ***** válasza:
a lányom 15 hós volt mikor teherbe estem. kicsit elgondolkodtam, mi is lesz? Szerencsére ez a terhesség is épp oly zökkenőmentes vol, mint az előző. a lányomat ugyan kellett emelgetni, mindent úgy csináltam, mint előtte, de talán sokat köszönhettem annak, h jó kondiban voltam. az első terhesség után szinte azonnal elkezdtem sportolni. és ráadásul nekem minden irányból volt segítségem. sajnos az esetek többségében az ifjú anyuka nem ússza meg ennyivel. kitartást mindenkinek!
2010. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Voltak rosszullétem(hányás).Ha a baba egészséges, és rendesenmegtapadt nem lesz semmi bajod ha felemeled a gyerkőcöd.

Az a baj hogy a mai anyukák kicsit túlreagálják a terhességet

2010. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az én babám 8 hós és 6 hetes terhes vagyok, egész délelőtt hányással és hányingerrel. de igazából ugyanúgy emelgetem a kisfiam, meg mindent ugyanúgy csinálok. én is azt gondolom, h attól h felemelsz egy 9-13 kg-os gyereket, attól még a magzatnak nem szabadna elmennie. ha rosszul vagyok, berakom a járókába, megyek WCre, utána minden megy tovább. persze lehet 5 hónap múlva nem így fogok gondolkodni, de igyekszem minél természetesebben venni a várandósságot.
2010. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!