Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjátok kérlek hogy hány...

Mondjátok kérlek hogy hány fokban, hogyan (körülmények, ablak stb) és miben alszik a babátok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8 hónapos a babánk, ha ilyen jó idő van, mint ma, akkor zárt ablaknál egy bodyban alszik takaró nélkül. Fokot nem tudok mondani. Ha hidegebb van akkor egy body, fölé pedig egy vékony rugi. Télen body, rugi és takaró volt. Én a tarkóját szoktam figyelni.
2016. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bella169 ***** válasza:

10 hónapos.

25-26 fokban. Zárt ablak mellett, vagy egy vastagabb plüss rugiban, vagy vékonyabb rugi+bodyban alszik. Takarója nincs, mert mászkál a kiságyban egész éjjel.

Ilyenkor nyáron nem adok rá mást, mert reggelre nem hül le a lakás.

Télen, egy hálózsák van rajta pluszban, mert reggelre 22-23 fokra hül a szoba és abban így már fázik.

2016. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam nehezen tűri a meleget, így ma reggelre egy atléta ujjas bodiban aludt, ablak nyitva volt, kis plédet raktam rá, de akárhányszor rátettem, kb 5 perc múlva lerúgta... Én meg nyakig be voltam takarózva :D Mindig félek, hogy megfázik, de úgy látszik, nagyon nem egy a vérmérsékletünk :)

Télen azért van rajta atléta, talpas pizsi és hálózsák, de a szobájában 21 foknál többet nem bír, nem alszik jól, vagy nem is alszik, ha melegebb van.

Augusztusban lesz 2 éves.

2016. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 hónapos, 25 fok van, napozóban és zokniban alszik egy leheletvékony pléddel, éjszaka nincs nyitva az ablak, este és hajnalban szellőztetek bőségesen.
2016. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 hónapos, body és vékony nadrág vékony pléddel, vagy rövidújjú rugdalózó vékony pléddel, éjszaka a szoba másik végén fedett erkélyen keresztül nyitva bukóra az ablak,.
2016. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

8 hónaposomnál nyitva van éjjel az ablak. Rövid ujjú body + napozónak is nevezett rövid ujjú-rövidgatya szárú kis rugi van rajta. Betakarom, este csak egy textilpelussal, aztán mielőtt lefekszünk, akkor szoktam egy vékony plédre cserélni, addigra lehűl a levegő.

Nem mérem, hány fok van.

Ő nagyon izzadós, nem szereti a meleget, és sosem fázik.

2016. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22 hónapos, emeleten alszik 27 fokos este is,nagyon meleg van.pelusban alszik, az ágyától távolabbi ablak nyitva,vékony-közepes vastag takaró. beszoktam menni mielőtt én is lefekszem, ha lehűlne becsukom az ablakot de így is meleg van.
2016. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

télen 22.5 fok van...akkor hosszú rugi szerű talpas pizsi+zokni+body+hálózsák.

amikor itt bent már 23 fok van, akkor vékony rövidujjú napozó szerű pizsi, alá rövidujjú body+zokni+hálózsák

amikor itt bent már 24 fok van, leveszem a zoknit :)

amikor 25 fok van éjjel (most ez van), akkor pizsit már nem kap, csak body + hálózsák

és ha már itt bent 26 fok felett lesz, akkor csak body meg egy lepedő, aztán majd eldönti hogy be akar e takarózni vagy nem

2016. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, 2 éves
2016. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 hetes babám hosszúújjú rugdalózó van és pléddel betakarva,nagyon fázós. 2,5 éves fiam rövidúújjú bodyban alszik, nadrág és zokni nélkül,ha be is takarom kb 2 perc és már nincs rajta. NEm szereti a meleget.
2016. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!