Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy has probléma császár...

Nagy has probléma császár után? Visszaálhat még magátol?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapja szültem téraránytalanság és beilleszkedési rendellenesség miatt császárral. A terhességem alatt 14 kilót híztam, ami le is ment, viszont az alakom megváltozott. A hasam nagyobb maradt, mint amilyen a terhességem előtt volt. Van esélyem rá, hogy újra lapos hasam legyen? Szabad hasprést csinálni szülés után, vagy még várjak vele? A lehetséges hasizom szétnyílás miatt kérdezem.
2016. jún. 30. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Császár után 3 hónappal óvatosan, fokozatosan kezdheted a hasprést. Abban, hogy visszaállhat-e, nem tudok segíteni, mert én 3 hónapja voltam császáros, nekem javult sokat.
2016. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
en 6. hettol kezdtem a hasprest, eloszor csak 10-10 db aztan hetente emeltem, a szules utan 5-6. honappal kezdett el lemenni a hasam, a szules utan 1 evvel mar napi 300 haspres korul csinaltam es alig volt hasam...de azert ahhoz nagyon szerencses geneika kell hogy olyan legyen mint szules elott....fogadd el hogy olyan nem lesz, de lesz jobb is még, turelem :)
2016. júl. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nezesd meg altalanos sebesszel. Fajdalommentes a vizsgalat, tapintassal diagnosztizal.
2016. júl. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, 6 het utan kezdhetem ovatosan.

10 hetes a Picim mindennap tornázok ra egy picit, de azt ne felejtsd el, hogy 9 hónapig lakott benne valaki, normális ha a vissza alakulás se 2 honap.


Az elso lanyom utan 6-7 honap utan vettem észre érdemi változást, mindketto császár....

2016. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez is csak genetika. Nekem visszaállt, de csíkos lett a hasam és kicsit olyan vizes vagy hogy mondjam. Ugyanannyit híztam, mint te.


A hasizmod szétnyílását te is meg tudod állapítani otthon egyébként, de a sebész jó ötlet.


A császár után 3 hónappal már lehet mindenfélét csinálni, csak óvatosan:)

2016. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat! Végülis szerencsés vagyok, mert nem lóg a böröm, nem repedt meg, csak kicsit kidudorodik a hasam mint aki jól bekajált. Csinálom a haspréseket és kerülöm a finomított szénhidrátokat.
2016. júl. 1. 07:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Megvizsgáltam a hasam és 2 ujjnyira szét van nyílva a hasizmom. :( akkor lehet felkeresek egy sebészt és megkérdezem csinálhatok e hasprést.
2016. júl. 1. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szétnyílt hasizomhoz nézd meg ezt: [link]
2016. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem csinálhatsz! Az éppenhogy konzerválja az állapotodat. Mivel nem az izom, hanem a kötőszövet adja meg magát, azon edzéssel nem tudsz segíteni.


Nekem is két ujjnyira szét volt nyílva, végül 1 évvel a szülés után sebész varrta össze. Azóta rendben van, ismét lapos a hasam.

Ráadásul a köldöksérv kockázatát is emeli, tehát semmiképpen ne eddz hasra.

2016. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!