Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar kapcsolatot teremteni?

Nem akar kapcsolatot teremteni?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam, koraszülött volt. A gondom az, hogy nem szereti ha megöleljük, ő pláne nem ölel meg minket, puszit sem ad. Ha valami baja van, pl megüti magát akkor is csak pár percre bújik hozzám, amíg megnyugszik. Aggódok emiatt. Valóban probléma lehet?
2016. júl. 1. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a "nem akar kapcsolatot" teremteni, csak annyit jelent, hogy nem ad puszit és nem bújik?

Emiatt ne aggódj! Fiam is ilyen volt ennyi idősen. Nála akkor változott a dolog, amikor a húga akkora volt már, hogy odabújt hozzám. Akkor ő is kezdte. Egy ideig odajött bújni, aztán abbahagyta. Most 4 éves, csak akkor bújik, ha valami baja van. Puszit se nagyon szeret adni.

Szerintem semmi baja nincs, egyszerűen csak nem az a bújós-puszizkodós fajta. Emiatt nem kell aggódnod!

Van szemkontaktus? Van. Figyel rátok alapból, ha mondasz valamit? Na ugye. Semmi baja! :)

2016. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is azt gondolom ha "csak" ennyiben merül ki a dolog-akkor nincs akkora gond.
2016. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennyi. Amúgy ügyes, okos. Mindent megért amit mondunk, megcsinálja amit kérünk, kifejezi, hogy mit szeretne, vagy épp mit nem. Beszélni is kezd már. Csak olyan furcsa. A nagyfiam olyan kis bújós volt.
2016. júl. 1. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Első fiam ilyen volt, a mai napig ilyen. Semmi mentális gondja nincs. Megjegyzem én sem vagyok bújós. Ok, a gyerekeimet imádnám ölelgetni, de a férjemhez, anyuhoz sosem bújtam. Második gyerekem meg állandóan puszilkózna, ellentétje a nagynak.
2016. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, az a címe: Nem szeretem a puszikat. [link]


Nagyon jó volt elolvasni, a mi gyerekünk is ilyen. Ő ragaszkodós meg sír utánunk, de a puszik... na, azt már nem. És tudod, mit? Már egészen picike korától nem! A könyv arról szól, hogy a kissrác nem szereti a puszikat, az anyuka "üldözi őt" a puszijaival és végül az apja segítségét kéri és vesznek anyunak egy kutyát:))) És aztán azt puszilgatja.:) Tök aranyos kis könyvecske!

2016. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!