Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesem átesett a 40 centis...

1 évesem átesett a 40 centis kis kerítésen, laminált padlóra. Homloka felett lilul a feje. Bevigyem? Kicsit sírt, de nem borzasztóan. Kutacsa van még nagy.

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem is kérdés, biztosan vinném orvoshoz azonnal.
2016. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen vidd be.Megröntgenezik,és megnyugosztok.Valszeg nincs gond,de azért nem árt ilyen esetben.
2016. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Megáll az eszem. Ide irkálsz, minthogy bemennél vele. Szerinted mennyi gyerekorvos van itt? Ahány esés, annyi fajta baj lehet.
2016. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vidd. Jobb megnézetni, minthogy gond legyen és egész éjjel azzal teljen, hogy aggódsz!
2016. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mielőtt megáll az esze bárkinek is! Bevittem 2 órát ültünk a váróba! Behívtak. Rá sem nézett a doki. Közölte neki 4 van gondoljak bele ők hányszor estek. És egyébként tudjam, hogy napi 3-4 ilyen eset van és általában nincs gond. Röntgen nem kell. _De még a szemét, fülét sem nézte meg! Ellenben megbeszélték az akkor tartó focimeccs hol tart.


Na., én mint szar anya, akinek kérdése merül fel. Igen..felmerül...

2016. júl. 1. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor figyelni kell a kicsit.

A pupillák rendben, nincs-e hányás szédülés más változás rajta..

Ha rögtön felsirt akkor nem vesztette el sz eszméletét sem. Nyugodj meg.

Az én 10honaposom olyat esett a nagy ágyunkról pedig pillanatra figyeltem el s akkor meg feküdt két oldalt kitamasztottam azelőtt sose mozgolódott ha itt volt a támaszték.

Na szóval mi sem vittük be pont emiatt a helyzet miatt az orvosok trahányak,nekünk egy védőnő azt tanácsolta figyeljem ezeket a jeleket ha nincs akkor nem nagy a gond csak reggel egy nagy kakas-al ébredt.

Minden jót 😊

2016. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom felsírt e azonnal:( A nagyobbnak készítettem a kakaót. 2-3 percig hagytam a biztonságosnak hitt nappaliban. Nem sejtetem, hogy már átbukik a karámon. Mire visszaindultam hallottam sírást.De az esét nem láttam
2016. júl. 1. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet doki nem mondhatna. Addig raplizok, amig meg nem nézik. Lehet neki 100 is, pont leszarom!
2016. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ugyanmár. Nem te mondod meg a dokinak, hogy mit csináljon. Ez nem az a világ.
2016. júl. 1. 22:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Az agyrázkódás tünete a hányás hányinger,pupilla változása.

Hát hidd el ez bárkivel megesik. És az orvosokrol csak annyit mondok hogy én Romániában élek és keveset tudok románul mert nem volt alkalmam megtanulni és mikor mentem szülni ugy le néztek meg olyan bunkók voltak az orvosok ill. nővérek hogy azalatt a 4 nap alatt minden este sírtam.

2016. júl. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!