Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hónapos kor hozott volna...

A 3 hónapos kor hozott volna ekkora változást?

Figyelt kérdés

Leányzóm 3 hetes korától egyszerűen nem aludt napközben, max 2-3* 20-30 perceket azt is ölben. Éjszakát átaludta az elejétől 7-9 órát egyben.

Múlt vasárnap mintha átkapcsoltak volna benne valamit, elfogadja a cumit amit előtte nem, napközben 1,5-2 órát van fent egyhuzamban, utána nagyon álmos lesz és ha lerakom a kiságyába a cumival simán elalszik pár perc alatt és alszik 1,5-2 órát (van hogy 3at), éjszaka pedig 12!!! órát egyben. Így összesen napközben alszik kb 4-5 órát plusz az éjszakai 12.

Egyrészt nagyon örülök, hogy végre ilyen jókat tud aludni, talán hülyeség is hogy most meg emiatt aggódok, de olyan éles váltás ez az eddigiekhez képest..nem túl sok ennyi alvás? Kedden lesz 3 hónapos.

Még annyi hogy a héten 2* is voltunk orvosnál, 1* mert fèl napig nem fogadta el a mellemet,konkrétan üvöltött ha szoptatni próbáltam, egyszer pedig mert a reggeli pisis pelusában vérfoltok vannak. Mindkét doki teljesen egészségesnek találta,azt mondták a tőlem kapott hormonok miatt van ez a kis vérzés reggelente és lehet a tej íze is emiatt változott azért nem kellett neki,de a biztonság kedvéért hétfőn lesz egy vizeletvizsgàlat. Azért aggódok, hogy összefüggés lehet a sok alvással :(


2016. júl. 1. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A meleg. 4 honaposunk amugyse rossz alvo, de mostanaban teljesen off a gyerek.:)
2016. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk nem a meleg, mert angliaban elek, de az en kislanyom is 3-4 honaposan szokott ra a napkozbeni 3-4 ora alvasra :) azelott max rajtam aludt fel-1 orat egy nap, es annyi. Most par napja 8 elott alszik, aztan 7-8 kozott kel. Eddig 9-10 korul aludt, es 9-10kor kelt, az jobban tetszett:DD de o ejjel kel 1-2x enni
2016. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fejlődik a baba idegrendszere, az alvási ciklusai, ha zavarták valamennyire a gázok az is el szokott múlni. Az én babám alvása nem változott 3 hónapos korban de hasfájós a mai napig. :'(
2016. júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hasfájós volt, akkor most kezdi kipihenni az első 3 hónapot. A kisfiam őrülten hasfàjós volt, 3 hónapos korában elmúlt, és hirtelen akkoràkat aludt ès olyan nyugodtan, hogy én is rögtön betegségre gyanakodtam. Édesem, csak az első pár hónap fàjdalmát és nehézségeit aludta kis magából!

Viszont a vérfoltos kakival vigyáznék. Mindkét gyermekemnek volt vérfoltos kakija, később már komolyan véres széklete, hasmenése, és kiderült, hogy durvs tejallergiájuk volt. Szoptattam Őket, és az én àltalam elfogyasztott tejtermékekből egy az egybe átment a tejfehérje a tejembe. Tejmentes diétàn voltam több mint egy évig mindkét gyermekemmel, meg is szűnt a véres kaki.

Vizsgáltasd ki gasztroenterológiàn!

2016. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!