Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik a babátok éjjel...

Miben alszik a babátok éjjel ilyen melegekben? Nálatok hány fok van? Mekkorát esik a hőfok hajnalra?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
3 évesem egy bugyiban, újszülöttem pelus + bodyba. 24 fok körül van.
2016. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
4 honapos. 25 fok, hajnalban nem tudom sajnos, 8-kor kelunk. A gyerek pelenkaban alszik.
2016. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Es az ablakot nyitvatartjatok?
2016. júl. 2. 20:28
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Vagy egy nyári hálózsák+pelus, vagy egy vékony póló+nadrág+pelus, de akkor baba polártakarót csak hajnalban dobok rájuk, ha felkelek wc-re. Akkor kezd el hidegebb lenni és huzatolni a lakás. 25-26 fok van, hajnalban kereszthuzat is, de csak 23-24-ig hűl le. Inkább amikro elaludt a kicsi, neki a rácsra teszek egy polárt, hogy ne a huzatban aludjon.

2,5 és 1 évesek.

2016. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Pelusban. 29 fok van jelenleg és max pár tizeddel van kevesebb reggelre.
2016. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves elso es masodik, ezek egesz alacsony homersekletek. Ilyen rosszul viselik a meleget? A felkarjuk nem szokott hideg lenni? Az enyem egy eves es nagyon melege van de aztan a felkarja mindig kihul es azt en annyira kellemetlennek tartom hogy inkabb adok ra egy atletat es az megtartja annyira a hot hogy ez ne tortenjen meg.
2016. júl. 2. 20:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. A nagyfiamnak nyitott az ablak de messze alszik tőle. Takarót nem szereti lerugja magárol nem fázós egyébként. A tarkojat szoktam nézni hogy hideg e de nem szokott.

A pici csukott ablaknál alszik, rugdalozoba melege van nem tud úgy aludni :)

2016. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26.5 fok korul van a szobajaban...ujjatlan body meg rarakok egy vekonyka takarot de azt kb 2 perc alatt leloki..hogyhajnalba magara huzza e nem tudom...2 eves. egyebkent reggelre sem hul le nala mert csukott ablaknal alszik ugyanis a kutyak allandoan ugatnak egesz ejjel az utcaba
2016. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam 18 hónapos és egy szál pelenkában alszik éjszaka. Nálunk most 27 fok van, éjszakára nem mondanak hideget úgyhogy ha 25 fokra lehűl a szoba akkor az egy kész csoda lesz. Egyébkent pedig éjszaka mindig felsír valami miatt, olyankor magunk közé tesszük és betakarom, de addig nem alszik el amíg le nem rúgja magáról :)
2016. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2,5 éves, de tavaly is így aludt. Egy body van rajta és zokni. A takarót nem tűri meg magán, az ablak bukón van. Fogalmam sincs, hogy hány fok van, de meleg van, biztos 25 fölött, szerintem közelebb a 30-hoz. Hajnalra se nagyon hűl 25 fok alá. Ő is ébred éjszaka, olyankor közénk fekszik, de a takarót akkor sem tűri meg magán. Mondjuk télen sincs rajta több ruha, csak akkor kéri a takarót és nem rúgja le magáról.

De erre nincs recept, minden gyerek más. Valószínűleg rám ütött a fiunk ebben, mert én télen-nyáron egy pólóban alszom, csak télen egy huzattal betakarózok.

2016. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!