Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a kisfiam...

Mit csináljak, hogy a kisfiam ne pisiljen le a reggeli pelenkacsere közben?

Figyelt kérdés

Az ébredés utáni első peluscserekor szokta mindig elengedni az elengednivalót, de úgy mint egy locsolócső, megy mindenhova, rám, magára, az ágyra, a falra, nem tudom hogy fér el benne ennyi.


Ti hogyan küszöbölitek ki az ilyen baleseteket?



2016. júl. 3. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiam csak egyszer kétszer csinált ilyen balesetet, azt nem lehetett így kiszámítani... hát, gyorsan visszahajtottam rá a pelust, vagy az eldobható alátétet.


Mekkora a fiad? Mindig, minden reggel következetesen csinálja? Nem tudom, elég nagy-e a bilire ültetéshez? Esetleg kád, vagy zuhanyzó felett, vagy abban levenni a pelust?

Csak tippelgetek, mielőtt lehurrognak.

2016. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Amikor a gyermek tudja hogy pelenkacsere lesz automatikusan megindul a reflexe.

Szoval amikor pelenkázora teszed, kikapcsolod a bodyt, a pelenkalevétellel várj még.


Mintha tudnák hogy a régibe nyomjon es ne a friss ujba :)


Sokan "kapkodnak" a gyerekhez sokmindenben "le kell lassulni" ahogy később is meghallgatni mit akar mondani vagy megfigyelni mit szeretne.a "lelasulással" sokminden pl hiszti is kiküszöbölhető mert a gyermek figyelemre megértésre talál esnem neki kell harcolnia érte.

2016. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebredes utan a babak altalaban pisilnek (mi t a felnottek is). Probald meg h varsz 5-10percet a peluscserevel meg.hatha addigra kipisili magat:)
2016. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Hat hónapos, és nem mindig kibontáskor csinálja, legtöbbször akkor, amikor krémezem, vagy épp a kukacát, zacsiját tisztogatom. Gondolom érez valami ingert, és attól aztán hirtelen rájön a pisilhetnék.
2016. júl. 3. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig egy popsitörlőt tettem a kukijára, így nem lett pisis minden.
2016. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Én textilpelust raktam rá mindig, az felfogta ha jött az "áldás":-D
2016. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!