Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napos babával több, mint...

4 napos babával több, mint két órás utat hogy szervezzünk? Nálatok hogy viselte a baba? Végigaludta az utat?

Figyelt kérdés

217 km

Volt, hogy kevesebb, mint két óra alatt megjártuk az utat, de ugye a forgalomtól is függ.


2016. júl. 3. 14:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
45%

Megeteted és indultok.


Az màs kérdés,hogy minek,hova cipelsz 4 napos babàt.

2016. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Az otthonába.
2016. júl. 3. 14:56
 3/45 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom nagyon muszáj az út. Az autós ülésben max. 45 percnél tovább egyfolytában nem nagyon kellene hagyni. Álljatok meg, vegyétek ki. Legalább 15 percre alkalmanként. Ha szopizik, akkor nem lesz nagy gond az etetés, viszont ha nagyon meleg van, akkor nagyon figyeljetek oda, mert a klíma nélküli autóban nagyon meleg van, nekik még nincs rendesen kialakulva a hőháztartásuk, nehogy túlmelegedjen a teste. Ha klímás, akkor meg arra vigyázzatok, hogy nehogy megfázzon a hőmérséklet különbség miatt. Valamint előtte rendesen takarítsátok ki a klímát.
2016. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
51%
1:moderald mar magad, nyilvan haza a korhazbol...
2016. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ritka, hogy valaki egy ilyen icipici babával ennyit autózzon. Ha valamiért erre kényszerülnék, akkor lenne nálunk babavíz, tápszer, pelenka stb. Magunknak is elég folyadék és étel és imádkoznék, hogy ne legyen sehol baleset vagy bármi miatt dugó. Ha lehet, akkor nem q nagy melegben utaznék, mert ugye ekkora babának nem jó a klíma, nem jó, ha le van engedve az ablak, de az a meleg sem, ami egy felhúzott üvegű autóban van nyáron. Az meg, hogy végigalussza-e. Valószínűleg igen, mert ebben a korban még sokat alszanak, de lehet, hogy neki pont nem tetszik az autózás, ezért sokat fog sírni.

Én csak akkor autóznék ennyit, ha nagyon muszáj.

2016. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Muszáj autózni, a kórházban nem maradhatunk hetekig.

Az autó klímás, máshogy nem is utaznánk.

2016. júl. 3. 15:02
 7/45 anonim ***** válasza:
22%
De hogy kerül egy 4 napos baba 200 km-re az otthonától? Ha közelebb született, de valamiért el kellett vinni, akkor nem engedik haza 4 naposan. Ha anyuka hasában utazott még messze és hirtelen megszületett, akkor valószínűleg koraszülött, így szintén nem engedik haza 4 naposan. Szóval nem értem. Miért nem szülsz közelebb? Én nem tenném ki, ha nem muszáj ennek a babát.
2016. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
57%

Màr bocs 4#es neked mi is bajod???

Szerintem ràd férne vmi nyugibogyó.


Értelmezd a mondatomat kérlek.

Nem azt ìrtam,hogy egy utolsó p@r@szt a kérdező,meg ....,hogy cipeli a 4 napos babàt,hanem,hogy az egy màsik kérdés,hogy miért.

Mint kiderült vmiért messze szült otthonról. Haza kell menniük,ennyi.


Mit hisztizel ezen?!


Miutàn megeteti elindulnak és ha éhes újra megàllnak. Igaz nem jó huzamosabb ideig autósülésben tartani a picit,de egy úttól nem lesz baja.

2016. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Mert a magánkórház, ahová megyünk, Budapesten van. Nem tudjuk közelebb hozni, hiába lenne úgy kényelmesebb.
2016. júl. 3. 15:08
 10/45 anonim ***** válasza:
48%

Melyik korhaz? A Maternityben pl 3.nap siman hazaengednek,ha minden oke veletek:) velunk legalabbis igy volt. A baratnomeket a Rosebol 2.nap.


Azert "hisztiztem" az elso valaszon, mert nem oke olyan offenziven kommunikalni idegenekkel, hogy "minek" meg hogy "cipelsz", es buntudatot kelteni kismamakban a semmiert.

2016. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!