Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
14 hónapos a lányom. De már egyáltalán nincs türelmem hozzá folyton csak sír és rám van akaszkodva . Hiába viszi el mama papa játszani haza jön és egyből ideges leszek mert tudom mindig csak a baj van vele. Valaki van még ilyen helyzetbe? Segítsetek mit tudok tenni ez ellen ? És azt még hozzá tenném az előtt nem voltak gondok ő volt a mindenem bármit megtettem hogy ne sírjon és meg tudjam nyugtatni.
2016. júl. 3. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
depresszió, kimerültség.
2016. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit tudok ellene tenni bármi gyógyszer ilyesmi?
2016. júl. 3. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ennyi idos es szoptatom is meg, mindig rajtam csung, hidd el megertelek, de tarts ki..ne szedj gyogyszert szart se er, igyal citromfu teat, aludj delutan is ha van ra mod , legalabb egy kicsit, es szedd ossze magad, nemcsak a baj van veluk, elszalasztod a szep pillanatokat is , amik orok emlekek lehetnek..szeret, imad teged, nem azert sir , hogy neked rossz legyen, faj a foguk, szenvednek ok is eleget, ne haragudj ra. ennyit tudok tanacsolni, en is mindennap osszekaparom magam, egyedul nevelem...es ilyenkor van ez a szeparacios szorongas is naluk, meginkabb szukseguk van rank..el fog mulni ez az allapot.
2016. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Citromfű tea, nyugtató fürdő olajokkal vagy fürdősóval-zenével, van egy homeós altatószer is, ha nem tudsz aludni, Sedatif PC.Táncolj vele lassan lassú-altató zenére. Nekem onnantól történt áttörés.


Amúgy írták a szeparációs szorongást, ez így van, ebben a korban ez jellemző, el fog múlni, csak légy kitartó!

2016. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindent megpróbálok a citromfű tea jol hangzik kipróbálom
2016. júl. 3. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:
van egy dal amire en is tancolok vele :) mar terhesen is hallgattam, es arra indult meg a tejkepzodes is :D felismeri most is szerintem azt a dalt a kisfiam, a zene sokat segit, Neked is, neki is es osszekot. ja en irtam a citromfut elszor :) furdes is jo,ahogy irtak utanam, egyutt is :)
2016. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem másféléves kora óta tart ez, most 2 éves. Azt mondják 3 éves korára megint jön egy könnyebb szakasz.


Minden nap azon voltam, hogy jó legyen neki sok inger érje, új dolgokat tapasztaljon és sokat nevessen. Közben elvesztettem magamat és kiakadtam. Egy ideje többet foglalkozom magammal, kevesebb helyre megyünk, nem minden apróságért ugrok neki, ha kiakad, nem mindig nyugtatom meg, ha nincs türelmem, nem játszom meg magam.


Változni nem változott a helyzet, csak bekerültek azok a mondatok, hogy anya most nem ér rá, anyának nincs kedve, anya nem szeretné, anya pihen. Csak annyiban jobb, hogy ki tudom mondani, amit érzek, és így nem gyűlik tovább, hogy indulat legyen belőle.

2016. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lemerültèl.

Ha már van ilyen lehetősèg hogy a mamák vigyáznak ráy akkor használd ki ezt az időt számodra pozitív programokkal: pihenhj, sportolj, barátnőzz,m ozizz, legyèl a fèrjeddel kettesben. Te tudod neked mi okoz örömöt, kikapcsolódást!

2016. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rengeteg folyadekot is igyal. engem az hozott ki a folyamatos ingerultsegbol, faradekonysagbol stb.
2016. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!