Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem nő 1 centit se a babám?

Miért nem nő 1 centit se a babám?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a vèdőnőnèl mèretni a kislányomat ès mèg mindig 61 centi. 2 hónapja is ennyi volt, a súlya viszont nagyon szèpen gyarapodik már 7 kiló. 5 hónapos a kicsi. Mi lehet a baj? Lègyszi segítsetek mert nagyon ki vagyok :(

2016. júl. 12. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs az én lányom is vagy hosszra nő vagy súlyra. Ne aggódj ,a köv hónapban hosszra is nőni fog majd. A lényeg, h mutasson gyarapodást.
2016. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamat 8hónaposan 73 cm-nek, 9 hónaposan 71-nek, 10 hónaposan pedig 69-nek mérte a védőnő :-) Jót vigyorogtam, igazából eszembe sem jutott aggódni, hogy összement a gyermek... Mondjuk ember legyen a talpán, aki megméri, olyan patáliát csap, szóval nem bántom a védőnőt. Lényeg, ne aggódj, lehet bőven mérési hiba is!
2016. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. júl. 12. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja sincs. Most a hízásra ment el az "energia", aztán meglátod, egyszer csak hirtelen elkezd nyúlni is. Nálunk volt mindenféle variáció, olyan is, amikor nyúlott, de nem hízott. Nem volt semmi baja.
2016. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is ma voltunk meresen, es 3 honap alatt osszesen 2.5 cm-t nott, de sulyra gyarapodik es nem kover, teljesen normalis, ugyhogy en nem aggodom.
2016. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!