Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van alapja? Tápszeres babák...

Van alapja? Tápszeres babák elhízott gyerekek lesznek?

Figyelt kérdés

Védőnőm szerint az elhízás egyik oka az lehet, hogy ha a baba tápszert kap anyatej helyett!


Ti tapasztaltatok ilyet?


Kisbabámat 2 hónapos koráig tudtam kizárólag anyatejjel táplálni, majd kellett tápszeres kiegészítés is :(

Jelenleg 6 hónapos, reggel-este szopik még, de már azt is pótolni kell :(


2016. júl. 12. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem igaz.

Van erre ezer meg 1 kutatás. Eltérő ütemben híznak az elején, de hosszú távon nincs különbség.

2016. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi alapja.
2016. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz
2016. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyi, mint annak, hogy a hajas magzat savat csinál és hogy a csúcsos has lányt jelez.


A védőnőd felháborít, egyre több ilyet olvasok itt (pont ma olvastam, hogy valakinek a védőnője azt mondta, hogy adjon lázcsillapítót a gyereknek az oltás után csak úgy, holott 5 (ÖT!) éve nem ajánlják már). Ezek miből gyűjtik azokat az állítólagos pontokat, amik miatt állítólag képzésekre járnak?! Felháborít.

2016. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy írtatok, mert nagyon elszomorított :(

Olyan, mintha lelkismeretfurdalást akart volna okozni :(

Mindent megtettem, hogy szoptathassam sokáig, de ha megfeszülök sincs több :(


Megnyugtattatok!

Köszönöm!

2016. júl. 12. 16:07
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Tápszeres babák gyorsabban nőnek, mint az anyatejesek, és máshogy dundik,én azt vettem észre, szóval látni lehet, ha egy baba anyatejes vagy nem. 4 gyerekem van és az egyiknél adtam 7 hós kora körül tápszert. Mindegyik gyerekem vékony testalkatú, de az a gyerekem, akinek adtam tápszert is, nem dagi ugyan, de jóval vastagabb típus. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy te is így jársz, de nálunk egyértelműen erre vezethető a dolog vissza!!!
2016. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

6, egyértelműen arra? Egy frászt.

Ennyi alapján mondhatnám, hogy az anyatej hízlal, mert az a gyermekem dundibb, aki kizárólag anyatejes volt.


Az ilyen védônôt úgy seggbe kéne billenteni, hogy csak na!

Nincs alapja.

2016. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Az én környezetemben egyértelműen az anyatejes gyerekek a kövérebbek.
2016. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Anno tápszert fogyasztó gyerekem iszonyat vékony, az anyatejes 'jó erőben van'. Mi ezt arra vezetjük vissza hogy a pàrom mindig is nagyon vékony volt, ìgy a nagyobb rá ütött, én vastagabb csontozatú vagyok, mikor normál súlyban voltam is kb nagy darabnak tűntem, a kicsi valószínű ebben ràm ütött
2016. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én husis anyatejest is ismerek és vékonyat is. Lányom anyatejet kapott a gyűjtőből,esténként tápszert. Hat hos kortól nem kellett neki a cumisüveg se,anyatej,tápszert se. Onnantól tejpép,abba a tápi por,sinemilböl pép... sokáig magas és husi volt,két éves korától meg kis vékony. Ez az igazi alkata.
2016. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!