Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babatok is alig alszik/fe...

A ti babatok is alig alszik/felkel ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Az enyem alig akart elaludni, pedig csak 25- 27 fok van nalunk.

Alig, hogy elaludt ra 2 orara mar fenn is volt...

Nalatok is katasztrofa a helyzet?


2016. júl. 13. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanúgy alszik mint mindig
2016. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Csak 27? Meg is pusztulnék.

Forgolódik, de a foga kelti, azért éjszakázunk, egyszerre jön az első 4 szegénynek. :(

2016. júl. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is max 24-27 fok van a lakasban.

A kicsi ugyan ugy alszik!

A nagylany 2 eves lesz Ő viszont nem!

Óránként felkel sir ordit semmi se jó neki! Kinlódik!

Egyébként jó alvó lenne kicsikora óta!

De most!

Lemegy már ez a nagy meleg és vissza állnak!

2016. júl. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 29 fok van. Felkel már 5-kor, nem tudom a meleg miatt-e. 4. fogát is várjuk, ha már a párja kint van.
2016. júl. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25 fok van benn. Most költöztünk, eddig egy hideg lakásban éltünk. 4 hónapos gyerekünk alszik folyton, mint a lőtt kutya. Ijesztő, de mi is csak kóválygunk...ma állítólag lehűlés!!!
2016. júl. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos a kislányom, 8-10 órákat alszik éjszaka születése óta, de tegnap éjszaka 2x is ébredt, alva sírást csinál ilyenkor, közben pedig vergődik, mintha ördögűzést végeznének rajta. Negyedóra alatt megszopizik és alszik mintha mi sem történt volna. Nappal viszont sokat alszik ezekben a melegekben, van hogy egyhuzamban 4 óra hosszát is szunyókál, pedig ez se volt jellemző rá. Nappal elég keveset aludt eddig. Nem vagyok hozzászokva az éjszakai keléshez, úgyhogy zombi vagyok, aludnék még, de már nem lehet. :D
2016. júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és 26 fok volt nálunk éjszaka, családi ház. Egy ujjatlan bodyban altattam vékony textilpelussal betakarva.
2016. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ejjel valamiert nagyon beallt a meleg a szobaba, a nyitott ablak sem adott eleg friss levegot.

Vergodott a kislanyom, pedig 27nel nem volt tobb benn.

Mi is csaladiban lakunk es ugy latszik ez a hofok mar sok neki.

Jovore szereltetjuk a klimat..

Igen, ma jon a lehules. Ez embertelen mar.

Faradt vagyok 😕

2016. júl. 13. 08:35
 9/9 ettej ***** válasza:
8 hónapos lánykám is felszínesen aludt, 4 szer kelt éjjel. Már reggel 5.15 kor kelt, el is mentünk sétálni, vásárolni a hajnali levegőn. Este alig ivott tápszert, szó szerint szakadt róla a víz, amíg karomban tartottam.Az a legrosszabb ilyenkor, hogy még egymást is melegítjük, így nehéz megnyugtatni. Úgy néz ki minden nyár ilyen lesz már, nagyon sajnálom, mert a mi gyerekeink már nem tudnak egész nyáron kint játszani, ahogy mi tettük. :(
2016. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!