Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizavaros a babám, hogyan...

Cumizavaros a babám, hogyan szoktassam vissza?

Figyelt kérdés

Most már egyre ritkábban fogadja el a cicit :S

3 hónapos



2016. júl. 16. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy ,a cumi nem kell !Az enyém sosem cumizott az Istvánban nem engették a cumit itthon úgy kiköpte hogy repült.
2016. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szánj rá néhány napot. Addig ne jöjjön látogató, ne végezz házi munkát és legyen enni-innivalód otthon.

Vegyél el tőle minden cumit és tedd mellre, amikor csak lehet.

Próbálhatod járkálva, ringatás közben, fürdőkádba beülhetsz vele (a víz ellazítja).

Félálomban is könnyebben elfogadja, aludj együtt vele.

Ha cumusüvegből kapott lefejve is, akkor szoptanit készülék is nagy segítség lehet.


És fontos, hogy Te ne legyél feszült, akkor sem, ha először nehezen fogadja el.

Ha fejben eldöntöd, hogy megycsináljátok, akkor menni fog!

2016. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat rosszul fejeztem ki magam :)

Szóval nem cumizik az nem is kell neki, hanem Cumisüvegből szokott enni mert nem elég a tejem 😞

2016. júl. 16. 16:10
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2ik :)

Jól hangzik amit írtál csak szinte lehetetlen, mert van egy 2 éves gyerkőcöm is aki épp a dackorszakát éli, szóval a nyugalom nagyon nincs meg.. Egyedül vagyok velük egésznap, párom is csak este 7 körül szokott haza érni..

2016. júl. 16. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg csak úgy megy, ha két napra elpasszolod valahová a két évest, nagyihoz nem lehet?

Mert ez 24 órás menet feltehetően, és maximális babára figyelés kell hozzá, a maradék időben meg aludnod/pihenned kell...

Vagy hétvégén, apa elkalauzolja a nagyot.

Jobb ötletem sajnos nincs.

2016. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!