Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora volt a gyermeked...

Mekkora volt a gyermeked amikor először kapott antibiotikumot?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 07:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%
Három és fél, ovikezdés után kb két hónappal. Nem vagyunk ab-ellenesek, a gyerekorvosunk se az, egyszerűen mákunk volt, hogy semmit nem szedett össze. Mondjuk már 19 éves, de szerintem 10 éves korától max 10 napot hiányzott összesen a suliból. Sajna én is ilyen voltam, utáltam, hogy a többiek néha otthon maradhatnak, én meg sose vagyok beteg.
2016. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%

Te jó ég, 1-es! Azt sajnálod, hogy nem volt beteges (ill. te nem voltál)?


5,5 hónaposan. Nincs 1 éves, de már többször voltunk kórházban vele, mint én összesen egész gyerekkorom alatt.

2016. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
2 hetes.Bronchiolitisze volt, es a felulfertozodes elkerulesere kapott.Sajnos.En ab ellenes vagyok alapvetoen, de tudom, hogy neha kell.
2016. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Fel evesen, influenza miatt. 1 honapig tartott mire kigyogyult belole. Azt hittem sose lesz vege...
2016. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
8 hónapos.A fogzás és az oltás kicsit legyengítette,és összeszedett valamit.
2016. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
A nagyobb közel 3 éves volt, a kicsi még 1 se. Nem agyongyógyszerező típus a gyerekorvosunk, ha felírja akkor tényleg szükséges.
2016. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
A nagy 3 évesen, a kicsi 6 hónaposan (mert elkapta azt amit a nagy hazahozott az oviból), egyébként mindketten egyszerre kaptak emiatt.
2016. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Egy éves volt. A mi dokink sem ad mindenre,de akkor muszáj volt, aztán utána volt is egy hosszabb periódus, amikor többször volt rá szükség, pl tüdőgyulladás miatt.
2016. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Unokahúgom még a kórházban, mert elkapta a tesóm streptococcusát. 36. héten nézték neki, ott negatív volt, 41. héten szült, addigra már volt neki.:/
2016. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%
2: voltál gyerek? Nyilván. Gyerekként gondolkoztál akkor? Nyilván. Nagyon igazságtalannak tartottam, hogy a többiek néha nem jönnek suliba, én meg sose hiányozhatok. Azt meg sehol nem írtam, hogy kár, hogy a gyerek nem volt beteg. Azt írtam, hogy sajnos én...
2016. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!