Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos gyermeknél megszóla...

21 hónapos gyermeknél megszólalt reggel a légzésfigyelő. Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nem használnak már ebben a korban, de mit gondoltok róla? Visszanéztem a memóriát és az utolsó percben össze-vissza ugrált a kijelzőn a számérték.

3 lapos babycontrol figyelőnk van.


2016. júl. 21. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem ne aggódj, de nagyon jó hogy még használod hisz a késői bölcsőhalál két éves korban is lehet. Épp nemrég olvastam egy cikket két éves halt meg benne.

De ez nem olyan dolog, ami krónikus, tehát ha tegnap becsipogott nem azt jelenti hogy ma is be fog. Esetleg nézd meg az elemet, de az is lehet hogy nagyon elmcorgott róla.

Én is két és fél éves koráig készülök használni.

2016. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Koszi. Az elemet 2 napja cseréltem, azzal nem lehet baj. Most napokig figyelem majd a gépet és a gyereket.

Azt a cikket be tudnád linkelni?

2016. júl. 21. 09:55
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Basszus, most jól beparáztattatok. Kb 4 hónapja nem használjuk, azt hiszem visszarakom.
2016. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nem akartam senkire a frászt hozni. De most nem vagyok nyugodt. Igaz mindenen tudok parázni.
2016. júl. 21. 10:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, sajnos nem tudom hol olvastam, angol nyelvu cikk volt.
2016. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Megint az elso vagyok.

Nyugodj meg!

Lehet, hogy mult ejjel a legzesfigyelo nmentette meg ( felkelt a csipogasra ) , vagy csak fals jelzes volt.

Ezen ne idegeskedj, ez nem jelenti, ez nem ismetlodo dolog.


Nekem is becsipogott nemreg az 1 evesem alatt, de azert , mert nagyon a szelere ment az agynak.


Kisebb koraban viszont volt igazi jelzes, csipogott, felugrottam, es akkor sohajtott egy hatalmasat. Fraszt kaptam.

2016. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne viccelj már - simán lehet, hogy legurult róla, vagy egy perce feltámaszkodott, mikor ébredt és visszafeküdt.
2016. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg azért csipogott, mert felkelt, ugrált vagy bármi más és nem érzékelte. Ebben a korban a mi fiunk már simán kimászott a kiságyból nem hogy légzésfigyelő. Természetes, hogy félti az ember a gyerekét, de ez már túlzó. Mi lesz később? Nyugodj meg és szépen csomagold el a légzésfigyelőt.
2016. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó, javaslom olvass a témában hogy mit is jelent a késői bölcsőhalál. Olvasd el a cikket is amik a két éves korban meghalt gyerekekről szólnak.
2016. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Az újságok sok marhaságot összeírnak. A légzésfigyelő önmagától nem ment életet, ha bejelez a készülék és valós a riasztás csak az újraélesztés segít, nem fog felpattani a gyerek csak mert csipog... Nekünk 1 hetes volt a babánk mikor bejelzett, majd a frász jött rám. Had ne mondjam, az egy hetes baba nem mászik le a dupla lapos babycontrolról. Nem kaptam fel azonnal mert láttam, hogy mozog a mellkasa. Azóta sem jelzett be, most 4 hónapos a lányom. Sóhajtani meg szokott álmában, ez nem jelenti azt, hogy előtte nem vett levegőt. Szerintem sokan eltúlozzák ezt a dolgot, ennek ellenére én is úgy vagyok nyugodt, ha a készülék be van kapcsolva.
2016. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!