Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan kisfiú babát váró...

Van olyan kisfiú babát váró kismama, aki fanatikusan kislányt szeretne?

Figyelt kérdés

Én kislányt várok, november közepén fogok szülni. Ő mára harmadik lányom lesz.. :/ Viszont egész életemben kisfiúra vágytam.

Van olyan, aki meg tud érteni és nem ellenem van, csak azért, mert nem vagyok boldog attól a tudattól, h újra lányom lesz?



2016. júl. 21. 10:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
És ha van itt olyan? Elcserélitek a gyerekeket?
2016. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Azért a kulcsszavaknál a "szégyenérzet" elég erős..
2016. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%

Két lány után harmadikra is lányra számítottunk. Aztán azt mondták, kisfiú... Hááát, nem voltunk kifejezetten boldogok... Külön bosszantó volt, hogy a család, ismerősök,szomszédok meg olyan hallelújázást csaptak, mintha kifogtuk volna a főnyereményt, hogy VÉÉÉGRE trónörökös!

Imádom a kisfiamat, szerelem a javából. És sokkal bújósabb, sok tekintetben csajosabb, mint az egyik nővére.

És mégis: megőrülök attól, hogy kipisil a vécéből. Hogy nem lehet megfésülni. Hogy nem tudom ráadni a kedvenc fodros-pöttyös hacukákat.

Én nem vagyok ellened. Hülye demagóg duma, hogy bezzeg más hogy örülne egy egészséges gyereknek. Persze, Afrikában meg éheznek, tudom. De ez az én életem, az én érzéseim, nem vigasztal más nyomora.

Egy a fontos: attól még, hogy fiúra vágysz, ezt a kislányt is nagyon kell szeretned, Remélem, fogod is. És ki tudja, még focista is lehet belőle! :)

2016. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Mért, akkor cserélsz vele?:D Egyébként én nem fanatikus vagyok, de amikor elképzeltem valaha, hogy gyerekem lesz, az mindig valahogy a lányt jelentette. A férjemnél is. Persze kisfiunk lett (nem is lesz több), de amint megszületett, már nem fiúnak vagy lánynak látom, hanem a gyerekemnek. Eszembe se jut már az a butaság, érthetetlen, hogy miért is éreztem úgy annak idején.
2016. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Én szégyenlem magam amiatt, hogy nem vagyok boldog, inkább csalódott..

Emiatt írtam be kulcsszónak a "szégyenérzet" szót. :/

2016. júl. 21. 10:32
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Egyik barátnőm világéletében kislányra vágyott, de kisfiúval esett teherbe. Sokáig kínlódott, hogy majd nem tudja, mit fog vele kezdeni, mert egy fiúnak nem lehet befonni a haját, tán szeretni se lehet annyira, mint egy kislányt. Aztán megszületett a baba... És barátnőm szerelembe esett vele. Szóval én megértelek, van ilyen.
2016. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem tök jó lehet egy ilyen kis lánycsapat. Szerintem jobban is jár mindenki így, mintha fiú lenne. Mivel a testvéreivel közelebbi kapcsolatot tud kialakítani. Ez alatt nem a sztereotípiákra gondolok, hanem az alap gondolkodása más a két nemnek.

Nekem is nővérem van, és olyan mintha legjobb barátnők lennénk.

Egyébként bizonyos fokig normális ez az érzés. Idővel el fog múlni.

2016. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

a barátnőmnek 4 fia lett..-ő meg mindig lányra vágyott.

biztos nem könnyű ha valaki ennyire vágyik valamire és nem teljesül,-de nézd pozitívan. sokaknak nem lehet gyerekük,vagy épp betegséggel küszködnek. te szerencsés vagy igy is. én nem beszélve arról hogy egy idő után tudtok csajos programokat szervezni,és a háztartásba is segítségedre lesznek.. :D

2016. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

4 éves korom óta kislányra vágyom -és ikrekre, de ez részletkérdés-

A babaprojektet augusztusban kezdjük a párommal. A sors fintora lenne, ha fiú ikreim lennének.

Minden vágyam egy kislány,de valószínűleg a fiúnak is örülni fogok, ha az jön.

De először biztosan csalódott leszek, ami szerintem egy normális folyamat.

Egy elég hülye példával élve.. Kapsz egy valamit, ami nem az, amire te vágytál, de ugyanolyan jó, mint az amire vágytál, és végül megbékélsz vele.

Amint megszületik, a karodban tartod, rád néz, esetleg rád mosolyog örökre szerelembe esel majd, emiatt nem kell aggódnod.

2016. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Betu ***** válasza:
100%
Én is kislányt szerettem volna. A pàrom pedig kisfiút. A 18. heti UH-n kiderült , hogy kisfiúval vagyok vàrandós. A pàrom nagyon örült így én is örültem, bàr egy kicsit csalódott voltam. Aztàn szépen megszoktam a gondolatot. Megszületett és egyből szerelmes lettem belé. Sokan mondtàk, hogy olyan gyönyörű kisfiú, hogy lánynak is elmenne😁! Én pedig ràjöttem, hogy olyan fiús anyuka vagyok, ha újra babàt vàrnék kisfiút szeretnék újra!
2016. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!