Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Miért adtok zoknit+sz...

Anyukák! Miért adtok zoknit+szandált a babára/gyerekre?

Figyelt kérdés
Sosem értettem.10 hónapos a kisfiam,most kezdett lépegetni igy van mar szandija is.Nyilván aki a zokni+szandi kombót adja a gyerekére azért úgy adja rá,mert meg nincs olyan jó idö,hogy csak simán a szandál van rajta,de akkor mar egy zart cipöt is rálehetne adni.En mindig igy csinalom es a táskámban van egy szandi is,arra az esetre ha nagyon meleg lenne.Vagy teljesen más miatt adjátok igy?Ezzel senkit nem bántani akarok meg leszólni,de kezdö anyuka vagyok,nem értek még nagyon ezekhez.
2016. júl. 21. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Hogy ne törje fel a szandál a lábát.
2016. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Néha behisztizik a fiam hogy neki zokni is kell a szandihoz. Nem értem de neki így jó.
2016. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%

Erre En is kivancsi vagyok.

Kb ugy gondolom mint Te,kerdezo.

Ha nincs eleg jo ido a szandihoz akkor kondi.

Ha szandi,akkor zokni nelkul.

En sem veszek a szandalhoz zoknit....akkor a gyerekemnek miert adnak.

2016. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
A gyerekeknél fontosabb a kényelem, mint a divat. Az én kislányomnak pl. akármilyen márkás, drága szandált veszünk, a legtöbb bántja a sarkát, ezért nem is hajlandó szandit felvenni, csak bokazoknival. Tény, hogy nem valami szép, de a 80-as években pl. meg pont a zokni-szandál volt a menő, most éppen nem ezt a divatot diktálják egyesek.
2016. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

1. Hogy ne törje fel a lábát

2 Mindenbe (értsd MINDENBE) belemegy, legyen az száraz szúrós fű, apró kavics, tűzforró homok, stb. stb.. valami így legalább kicsit védi a lábát.

2016. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Könnyen feltöri a lábukat.

Főleg, ha a szandál nincs bejáratva. (Új, mert más gyerek sem hordta)

Én úgy csináltam, hogy eleinte zoknival, aztán amikor jól betörték már, akkor zokni nélkül is.

Sajnos így is előfordul, hogy feltöri őket.

MÉg rosszabb, ha homokozóban viselik és a homok is belemegy.


Ahol lehet, ott mezítláb vannak amúgy a gyerekeim.

2016. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors válaszokat.Az en kisfiamnak nem töri a lábát,de meg nem is sétál hosszúkat :)
2016. júl. 21. 13:36
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha zárt cipő, plusz zokni van rajta az sok. Mivel pár hónapja kezdett el járni nem fogok vékony semmi kis vászoncipőt adni rá, ami nem tartja a lábát, viszont nem sül bele, de legalább divatos. Így marad a lábnemmegsülős zokni+szandál, majd, ha napközben jobb az idő lekapom a zoknit. TTTá-dddámmm! És nem kell plusz cipőt vinni. :)
2016. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
mert a cipo+zokni melegebb mint a szandal+zokni...zokni nelkul meg nem adok ra cipot...a 20-22 fok pl nalam olyan h szandihoz siman huvos, viszont cipo+zoknihoz meleg. ezert ilyenkor szandi+zoknit kap
2016. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
A szandál zoknival még mindig kevésbé meleg, mint a zárt cipő zoknival. A zokni pedig védi a lábát. Feltöréstől, szúrós kavicstól...
2016. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!