Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszer valtas, hogy?

Tapszer valtas, hogy?

Figyelt kérdés

Hipp tapszerrol valtunk milumilra.

Meg van a hippbol 1kezdett doboz.

Hogy valtsunk?

Kostoljuk meg reggel a milumilt es utana felvaltva?vagy felesben csinaljam meg?

Nem szeretnek addig varni mig a hipp elfogy,hogy ne maradjak tapszer nelkul ha a milumil nem jonne be.


2016. júl. 21. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Adhatod neki egyből, nem kell kóstoltatni, ja és szerintem te ne kóstold meg semmiképp:) Semmiképpen ne keverd őket össze felesben.


a mi gyerekünknek a beba vált be, de a doki a milumilt és szereti. furcsa, hogy a tiétek a hippet ajánlotta, a miénk szerint a legrosszabbak közé tartozik.

2016. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most tudtam meg,hogy a mi dokink nem szeret tapszert irni.ezert mondja a hippet.viszont a 600g 2000ft...ma a vedono kerdezte miert ezt adjuk.van nagyobb kiszereles olcsobban ha receptre kerem.

Ugy irta fel a doki a milumilt,hogy a vedono atjott velem es azt mondta,hogy a hippet nem eszi meg a picur,O adott milumilt mert valaki lehozta a megmaradt bontatlan dobozt es azt megeszi.

Igy kaptam receptet.

Mintha buntetne,hogy tapszert eszik a pici.pedig nem direkt nem szoptatom....

2016. júl. 21. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvosok... istenem...

Velem is ezt csinálta az első gyerekemnél a háziorvos, nem akart tápszert írni, mondván, próbálkozzak csak a szoptatással, persze én megmondtam kerek perec, hogy kérem a tápszert és pont. Van olyan orvos aki meg millió dobozzal felír. (barátnőmék gyerekorvosa állandóan dobálja a recepteket a csaj után)

Nem kell átmenet, nyugodtan add neki a következő étkezésre, vagyis vacsira meg éjjel most ne, ne zavard meg, de reggel kezdjetek nyugodtan ezzel. Ha ízlik neki akkor nincs gond. Ne keverd.

2016. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!