Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 9-36kg-os gyerekülést...

Érdemes 9-36kg-os gyerekülést venni? Nem túl kényelmetlen egy 9 kg-os kicsinek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy át lehet alakítani, de nem túl nagy? Érdemesebb lenne elsőként 9-18kg-osat venni? Bár a biztonságos ülések, elég drágák, így 2szer kellene venni. Szerintetek?
2016. júl. 22. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

9-36os azért nem éppen 9 kilósnak való, gondolom még 1 éves sincs.

mi egy 0-18ast vettünk amit 2,5 éves korára nőtt ki magasságra. akkor vettünk egy 9-36osat, tökéletes volt, 4 éves korában kivettük az övét, most meg 7 éves korában esedékes majd a háttámla levétele is, de még húzzuk :)

kb 17 kiló volt mikor elkeztük használni, 9 kilósan nem ültettem volna bele

2016. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 9-36 van, a fiam 9 hónapos múlt, ügyesen ül benne és aludni is tud benne. Szerintem ha már tud ülni magától, akkor nyugodtan megveheted.
2016. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9 kilós volt a lányom mikor használni kezdtük, teljesen jó volt. Cybex Pallas típusú.
2016. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk römer van 9-25 kg-ik.


A nagy akkor kapta mikor a kicsi kinötte a hordozot, a nagy akkor 2,5 éves volt és 12kg.

A kicsit ugy 1 éves korátol ültettük néha abba bele, és nem volt túl nagy neki.

A kicsi még mindig ezt használja most, 15 kg és 4 éves.

A nagy is bele fér még 6 éves és 18kg. De a nagy már annyira nem szereti, mert baba ülésnek hívja.

2016. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem három féle gyerekülés kell egy gyereknek:

1) kagylós babahordozó

2) 8-18 vagy 9-18 kg-os ülés

3) 9-36 kg-os ülés, ami később magasítóvá alakítható.


Hogy milyen életkorban kell pontosan váltani, az egyénileg nagyon eltérő lehet, a gyerek adottságaitól függ.

Fontos a biztonság és a kényelem is. Szerintem látszik, hogy mikor ül "jól" egy gyerek az ülésben.


Vehetsz ülést használtan is, vagy ha újat veszel, később eladhatod.


Én sok ülést vettem használtan (több gyerek van és anyóséknak is kellett), ki lehet fogni alig használtat is, és egy márkás használt balesetmentes szerintem jobb, mint egy új "gagyi".

2016. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0-18 kg-ot akartam írni a 2-hez
2016. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!